Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon kellene egy tipp!...

Nagyon kellene egy tipp! Nagyon ciki lenne?

Figyelt kérdés

Ma próba lesz az iskolába, na és fekete nadrág+ blúzt kell viselnünk, másmilyen cipőt vettem volna fel de elkezdett esni a hó.Nem tudom mi tévő legyek hogy a csőszárú fekete nadrágomhoz rondán nézne ki ha felvenném a tavalyi bokacsizmám?Esetleg ha belegyűrném.A csizma hasonló mint a link csak a csat helyett masni van


[link]


2010. dec. 1. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tűrd be, rengetegen így hordják,csini lesz:)
2010. dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én elmennék egy olyan cipőbe ami birja a havat,és elvinném magammal a másikat és ott leváltanám.Szerintem szebb lenne erre a csizmára ha kivül enne a naci és nem benne.
2010. dec. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

inkább ne tűrd be a nacit, ha a csizmit veszed fel.

Viszont ahogy előttem is írta a hozzászóló, az jó megoldás, ha csizmában elmész otthonról, és ott átcseréled a cipőre.

2010. dec. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

:)

Vedd fel nyugodtan.. Elsővel egyetértek.

2010. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Abszolút nem gáz, ha betűröd, sőt, tök divatos.Én is úgy hordom.
2010. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem is csini lenne, de ha te esetleg kényelmetlenül éreznéd magad miatta, akkor tényleg vidd magaddal a másikat, és vedd át:)


csak el ne csússz benne, a sarka miatt!:S

2010. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na felpróbáltam ha nincs begyűrve úgy jobb és mostmár kicsit megis nyugodtam, hajlamos vagyok pici dolgok miatt idegeskedni.A válaszokat köszönöm
2010. dec. 1. 12:04
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem jobban néz ha betűröd
2010. dec. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
amúgy én el sem tudom képzelni, hogy hogy lehet nem betűrni a csőszárú gatyát a bokacsizmába...rá se fér a szára!
2010. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
6an azt mondták h tűrd be, erre nem tűri be. :D
2010. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!