Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire normális ha egy...

Mennyire normális ha egy 15-16 éves lány minden nap már lassan 2éve csak tiszta feketébe öltözködik? Miért jár állandóan feketében?

Figyelt kérdés
Nem lehet rábeszélni a kicsit színesebb ruhára, néha kombinálja sárgával esetleg pirossal.
2009. jan. 16. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korszakban van perpillanat!!! Én anyumékat azzal készítem ki, hogy kövér vagyok... :P!!! Amúgy lehet, hogy jobb lesz beletörődni van akinél megmaradnak ezek az őrületek!!!
2009. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

én nemrég véletlenül bekeveredtem a volt középiskolámba, ahova 25 éve jártam, ledöbbentem, egyszerűen borzalmas és lehangoló látvány az a feketeség és szürke uralkodó dominancia ami a gyerekek öltözködését illeti.

sajnos

2009. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
18%
sztem van egy olyan kor amit ilyenkor lázadásnak lehet hívni mint pl rocker vagy sátánista vagy goth vagy csak egyszerűen szereti a feketét pl én is csak azt hordok 12 éves korom óta ahhoz képest már 20 vagyok és még nem untam meg mert én pl sátánista vok
2009. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Az ember fogékony a hülyeségre.

Én szeretem a fekete színt, rengeteg ruhám fekete, rocker is vagyok, de nem azért öltözöm feketébe, csak egyszerűen nem bírom a színes dolgokat magamon. Nem tetszik a mai csillogó-villogó divat.

Ez a csak fekete viselet a mai fiataloknál azt jelzi, h szeretne valahova tartozni pl. a rockerekhez. Így felkelti a figyelmet, és esetleg beveszik egy bandába. Igazából addig örülj, amíg még csak feketét visel, mert ha rózsaszínnel kombinálja...

Attól nem lesz valaki igazi rocker mert feketében van. Attól nem lesz valaki igazi magyar, mert Nagymagyarország van rátetoválva, és a ruháján is azt hordja...

Egyszóval ez mind figyelemfelkeltés... legalábbis gyakran

2009. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Sátánista pfuj...

De sátánista barátunk előtt jól írták: ez az a korszak, amikor lázadozik és feltűnést akar kelteni. Lehet, hogy tényleg goth, emo, rocker, vagy hasonló.

El kellene beszélgetned vele, de ne lebeszélni próbáld, hanem megérteni! Csak az kell neki, hogy valakivel beszélgethessen erről, szerintem...

De lehet, hogy tényleg csak a feketét szereti, amúgy meg nem baj ez.

2009. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

én 14 vagyok és más ruhát nem tudok felvennia feketén kivül

nem szeretem a szines dolgokat :S és ez igy is marad

2009. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok.

nem akarok sehova sem tartozni,főleg nem rockbandába,rocker sem vagyok,emo sem vagyok,gothikus sem,szal semmi ilyesmi,csak egyszerűen azt szeretem és ilyen az én stilusom

2009. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Elvégre akiről írtam ő a barátnőm és már kérdeztem tőle azt mondja hogy nem vesz fel színeset, én mondtam neki hogy néha hordhatna színeset is mármint nem kell hogy csillogjon , villogjon mert nekem így is úgy is tetszik meg jól néz ki.Metalt , rap-et ,meg néha discot hallgat szal nemtudom. a barátnője vitte bele ebbe a metal stílusba vagy mibe (bár nem mintha érdekelne hogy mit hallgat)

Mégis hogyan vegyem rá hogy hordjon másikat is ? ne csak feketét? Meg megfogadta a barátnőjének 2007 szilveszterén hogy soha nem sír egy fiú után sem szóval nem nagyon értem meg bár lehet elkéne picit beszélgetnem vele mármint normálisan hogy mégis mit szeretne. De tanácstalan vagyok... :(

2009. jan. 16. 20:53
 9/15 anonim válasza:
100%
Figyelj. normális 14 éves lány vagyok. elég vegyes műfajban hallgatok zenét, és nem tartozok egyik stílushoz sem. feketébe járok.. mert tetszik a szín, mert illik hozzám, és szeretem hordani... már jópáran beszóltak: mi van, te depis vagy höö? szerintem szánalmas:s fekete ruha nem egyenlő a depresszióval. anyukám is feketébe jár, és bátran kijelenthetem, h ritka jó a kedve meg a lelki állapota... hülyeség ezek között párhuzamot vonni. am ha szereted, elfogadod így is.
2009. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Láttál már goth, metálos, vagy rocker lányokat? Általában rajtuk is elég sok a fekete, de nincs semmi bajuk. Attól, hogy feketében jár, ugyanolyan jó és rossz ember lehet, mint bárki. Beszélgess el vele! De ne úgy, hogy "mostantól nem hordhatsz fekete cuccokat". Hanem kérdezd meg tőle, hogy neki ez miért jó. Meg fogja majd mondani, mit érez, mit akar.
2009. jan. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!