Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Kenvelo miért ilyen sz'r?

A Kenvelo miért ilyen sz'r?

Figyelt kérdés

Vettem egy kabátot 11.000 ft ért és 2 hét alatt anyagában ment tönkre! Ma viszem vissza, de ha nem cserélik ki, rájuk borítom a pultot + panaszkönyv és fogyasztóvédelem...

Miért nem lehet normális kabátot gyártani, ami pár évig kibírja(Retro, vagy Nike)?

Másnak is volt ezzel a céggel ilyen gondja? Egyáltalán kötelesek kicserélni?


2010. dec. 3. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá,hogy a mai világban már minden ilyen szar minőségü.(már nem a 70es 80as években élünk:(
2010. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha rendeltetésszerűen használtad( pl.nem beakadás miatt szakadt ki) akkor van rá garancia
2010. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor jó, mert csak munka előtt-után volt rajtam, egyébként fel volt akasztva! és nem a szakadás helyén :)
2010. dec. 3. 13:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Tényleg elszakadt az anyag?

Akkor számíts arra hogy elküldik a fogyasztóvédelemhez ahol megvizsgálják hogy anyaghiba miatt történt e

2010. dec. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én vettem egy pár éve kenvelo kabátot és semmi baja nem volt.

A szavatossági jogok itt vannak, szerintem tőbb is mint amit tudni érdemes:

[link]


A vásárlástól számított első hat hónapban jelentkező hiba esetén a kereskedő köteles bizonyítani, hogy a hiba a vásárláskor nem volt benne a termékben, hogy a hiba nem a teljesítéskor is meglévő körülmények miatt keletkezett, hanem az áru rendeltetésellenes használata okozta. Az első hat hónapban a kereskedő köteles valamennyi költséget viselni.

2010. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyen gagyi márkáért pénzt adni? könyvelő:)
2010. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kenvelo tényleg " sz'r ". Egyetlen egy felsőt vettem ott tavaly, és hatszorosára kinyúlt. Most már pizsamának hordom.
2010. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem is fogok többet ilyet :(
2010. dec. 3. 21:45
 9/9 A kérdező kommentje:
Kicserélték, rendesek voltak!
2010. dec. 6. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!