Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek így? Hol...

Hogyan öltözködjek így? Hol találhatok ilyesmi ruhákat? Hogy ne legyek bohóc?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek a divathoz, nem is követem.Eddig nem volt semmiféle stílusom, de nagyon tetszik az a hippi stílus vagy minek nevezik.:)színes, vidám hosszú lenge fölsők, cicanacik, sok karkötő, elméretezett kiegészítő, békejel, stb....

És még egy kéérdés: barna szemhez és hajhoz(sötétbarna) milyen más színű haj illik?Ez a sötétbarna unalmas.A szemöldököm is sötétbarna.A bőröm színe nem is fehér nem is barna.


2010. dec. 7. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A stílushoz amit leírtál szerintem valami természetesebb szőke haj, vagy természetes vörös illik. A szemöldököt is meg lehet csináltatni ugyanolyan színűre..

Azt hogy hol lehet kapni azt nem tudom, de ha bemész valamelyik nagyobb plázába, valahol biztos találsz. Pl. nem is tudom hol láttam ilyeneket legutóbb, mango, zara, promod? Nem emlékszem, de akkor tele volt az összes bolt szinte ilyesmikkel.

2010. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne legyél már hippi, meg ne hordj békejelet, ha nem is érzed a jelentését... ez nagyon gáz... pont ettől leszel bohóc...
2010. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Osztom az előttem író véleményét. A hippi nem csak egy öltözködésistílus, hanem egy életérzés. Hiába magyarázom neked, ez szívből jön, nem úgy, hogy jajj ezt jelenti? Uh, hát ez baromi jó, én is hippi leszek!, szóval szerintem hagyd az egészet a fenébe. Egyébként miért szeretnél valamilyen stílust? Az is ugyanolyan tucatság, mint ha úgy öltözködsz, mint a tömeg (Konzerv/deszkás cipő, csőnadrág, bőrkapát, csövessapka/deszkás sapka), innentől kezdve hülyeség az egész.
2010. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!