Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megfelelő ez a ruha karácsonyi...

Megfelelő ez a ruha karácsonyi bálra?

Figyelt kérdés

Iskolai karácsonyi bálról van szó ahol semi formal a dress code.

Szerintetek jó ez a ruha erre az alkalomra? nem túl rövid?

[link]


2010. dec. 8. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem túl rövid,én simán felvenném...
2010. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon jó.


"...ahol semi formal a dress code." De ezt ne csináljuk már, légyszí'... most akkor magyar vagy, vagy nem?

2010. dec. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

én csak szó szerint idéztem a meghívóról. Szívesen írtam volna magyarul, de ha így volt. Amúgy meg nem tudom, hogy mondják magyarul.:S ezt teszi a sok idegen eredetű szó a magyar nyelvel.

vagy azt lehetett volna esetleg, hogy elvárt öltözet :D

2010. dec. 9. 15:35
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát vehettél volna jobb fazont is, mondjuk pántnélkülit vagy valamit, ez a nyakbaakasztós meg ez a buggyos has, hát nem tudom, jobb lenne valami más, ami kihangsólyozza az alakod. Ebben amúgy kicsit ducinak nézel ki, pedig a combodon látszik, hogy nem vagy az. Tally Weijlbe múltkor láttam ilyen elegáns nőies darabokat, amik százszor jobbak lennének, de te tudod.
2010. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Előző vok

jóra gondoltam én is amikor koktélruhákat ajánlottam neked, valami fekete koktélruha lenne a megfelelő vagy valami sötétebb, lényeg, hogy ne citromsárga

2010. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Szerintem megfelelő. :)


Amúgy a "magyar" lelkületűnek üzenem, hogy idegeneredetű szóként létezik a fogalmaink között. Amíg ezt nem magyarosítják, addig az ember kénytelen ezt a fogalmat használni.

A meeting szó miatt miért nem háborodtok? :P

2010. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem azért, mert normális ember inkább magyar szavakat használ arra, amire lehet...
2010. dec. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jól mondod. arra amire lehet. Erre lehet? Légyszi fogalmazza meg nekem vki szépen ha mindenki olyan okos!
2010. dec. 11. 13:32
 9/10 anonim válasza:
100%

Akkor kedves "normális" ember. Kérem a megfelelő szót rá. :)


Amúgy pedig a másik: A normális ember tájékozott és nem elveszett a másik nyelvnek a kultúrájában sem és nem egy begyepesedett valami....

2010. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szép a ruha, és nem látszol ducinak benne, ahogy előttem írta valaki, inkább vékony vagy. Nyugodtan menj el benne, én esetleg valamilyen szép fekete vállkendőt el tudnék hozzá képzelni.
2010. dec. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!