Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem értik megy az...

Miért nem értik megy az emberek, hogy más egy márkásabb Made in China ruha és egy kínais Made in China ruha?

Figyelt kérdés

Mielőtt leordítanátok a fél fejem, nem vagyok márkaßuzi.

Tehát, annyira rossz nézni az embereket, hogy nem adnak magukra, egy kicsit sem. Vannak az emberfajták:

1. Nincs pénze, ezért nem tud rendes ruhát felvenni.

2. Van pénze, csak igénytelen.

3. Nincs pénze, de még is valamennyire ad magára.

4. Van pénze, és ad is magára.

Egyszerűen nem értem meg. Ennyire lusták lennének, hogy nem érdekli, hogy hogyan néz, ki, és mi a véleménye másoknak róla? Igazából annyi a bajom, hogy a kínai ruhák ócskák, csicsásak, vagy nyanyásak, öregemberes ruhák. Mondjuk veszel a kínaiba egy 5000 forintos csicsás, ócska anyagú miniruhát. Mondjuk a C&A - ban is meg lehet venni ezt a ruhát, csak teljesen más, jobb anyagban, és nem ilyen undorító csicsásan, 3000 - ért. Lehet, hogy ez is MIC, de nem ugyan abban a gyárban, nem ugyanazon a soron és nem ugyanazok a kis sárga ferdeszemű emberkék csinálták, hanem egy jobb gyárban, jobb minőségben! Ugye nem csak én vagyok így ezzel?


2010. dec. 10. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hát nemtudom..én kínaiban is tudok találni normális ruhát, ami nem csicsás, ócska és nyanyás..ruháim többsége kínai..mégsem érzem magamnak szakadtnak..
2010. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
ja, körülötted élőkkel van baj, nekem sok faxa kínai cuccom van
2010. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Mondd már meg kedves kérdező, hogy akinek Nincs pénze, az hogy adjon magára? Ha azt a kicsi pénzt kell osztogatnia, hogy legyen legalább élelem a családnak? Az ilyenek embereknek már a kínai is néha luxus...
2010. dec. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

azzal egyet értek, hogy az ember adjon magára, de ezzel a kínai gyáras szöveggel nagyon el vagy tévedve!

egy divatcégnek vagy van külön gyára, de legtöbb esetben csak legyártatják valahol. ez kb. kínában úgy működik, hogy nappal gyártják az eredetit, éjszaka ugyanabban a gyárban a nem eredetit :)

2010. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Semmi bajom azokkal a cuccokkal, amik normálisak és kínaiból vannak.

Harmadik, ez teljesen más tészta.

2010. dec. 10. 17:05
 6/17 A kérdező kommentje:
Oké, köszi negyedik. :)
2010. dec. 10. 17:06
 7/17 anonim ***** válasza:

ó én már hallottam olyan sztorit, pont itt olvastam amúgy, hogy nemtudom melyik üzletben a csajt kiküldték a józsefvárosi piacra hogy hozzon cuccokat, és azokat adják el..

amugy ja, vannak ócska cuccok, de vannak jók, én alapból nem szeretem a csicsás dolgokat, mindig egyszínű felsőt veszek, néha azt is találni pl ázsiacenterben. de általában nem kínaiba járok.

2010. dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
31%
Teljesen megértem a kérdezőt. Én C&A ban H&Mben és Orsayban szeretek vásárolni. sokkal jobb a minőség az ár meg nem egetverő.
2010. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, h mit akarsz venni: pl. a Deichmannos kínai cipő és a piaci ugyanolyan, pedig a bolti drágább. Pulcsit, pólót mindig boltban veszek, de farmert mindig piacon.
2010. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
5%

őszinte leszek...:)

a kínais ruháim kinyúlnak,leválik a cipő sarka és még a magyar,ismétlem magyar eladók amikor visszaviszem panaszkodni hogy 3napja vetten és levált a sarka meg a fél talpa,akkor elkezd hőbörögni és ha pl Niki a 20 éves csaj segítene mert pl velem egykorú akkor ha Marika néni az üzletvezető látja hogy jól elvagyunk akkor kiordít neki a raktárból hogy menjen hozzon be a vevőtérbe egy karton vagy doboz felsőt mert elfogyott a fekete meg a fehér színű....vagy hasonló példák!

Márkás boltban az eladók kedvesek és ha segítséget kérek még a raktárt is feltúrja hogy elvigyek egy cipőt....!!!

Sőt szerintem a márkás ruhákért manapság már majdnem annyit kell fizetni mint egy kínais gagyiért...!!


Folytatnám csak már így is rém hosszú választ írtam!!

2010. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!