Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem lesz ez kicsit túlzás...

Nem lesz ez kicsit túlzás szalagavatóra? Hogy működik ez az egész?

Figyelt kérdés

Januárban lesz a szalagavatóm, és varrattam egy ruhát. Nem táncos ruháról beszélek, hanem koktélruháról. Az én koktélruhám sötétzöld, pántnélküli és hagymaaljú lesz. Nem lesz ez kicsit túlzás? És ez a szalagavatós dolog hogy működik? a tánc után teszik fel a szalagot - akkor nem a koktélruha lesz rajtunk - és utána átöltözni a koktélruhába, vagymi?? köszönöm előre is a segítséget, oltást nem kérek.


mellékelek képet, hogy vmi ehhez hasonló:


[link]


[link]


2010. dec. 12. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túlzás (mondjuk a mi szalagavatónkon a táncos ruhákon kívül matrózblúzban meg szoknyában voltunk, utána meg afterpartyra mki inkább vmi kényelmesebb bulizós szettben ment), ahogy így elképzeltem, nagyon csinos darab, és egyáltalán nem hivalkodó (attól függetlenül, hogy most épp a semmilyen sötét miniruha a trendi, ahogy így láttam a hasonló kérdésekhez befutó linkeket).
2010. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem. köszi csak nem akarom, h kinézzenek. igen tudom, h az divat, csak nekem nincsenek szép lábaim ezért nem tudok miniruhát hordani :(
2010. dec. 12. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nálunk úgy volt, hogy bevonultunk matrózblúz-szoknya párosban (mármint a lányok), beszédek, szalagtűzés, tünés el átöltözni, táncok, végén keringő, utána meg szabadfoglalkozás és afterparty.


A ruha csinos lesz, és nem túlzás.

2010. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor megnyugodtam *.*
2010. dec. 12. 12:55
 5/5 anonim ***** válasza:

úgy van, ahogy az utolsó mondta (:

mindenben egyetértek vele:D

2010. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!