Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cikinek tartotok egy 14 éves...

Cikinek tartotok egy 14 éves lányt, aki a lenti irhabundában jár?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 13. 20:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%
Úristen, ki ne menj ebben az utcára. :D Vagy legalábbis suliba ne. Saját érdekedben.
2010. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ne hallgass azokra, aki leszúrnak ezmiatt. Teljesen jó kabát.

Tudod kamaszkoromban én is ilyen voltam, de ahogy öregszem, már letojom,hogy ki mit szól valamiért, ha fázok, akkor fázok és felöltözök. Teljesen ki vagyok akadva..most is láttam egy lányt, aki -3 fokban miniszoknyában volt, derék szabadon hagyva és ilyen kis mellénykabát volt rajta. Nekem ne mesélje be senki, hogynem fázott, csak divatolni akart..

2010. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Én szívesen hordanék ilyen kabit. Tetszik. Szép sál és sapka megdobja még az összhatást. Érték az ilyen, hordd büszkén! ;)

24L

2010. dec. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Most akárki akármit mond, akkor is sz*r! Ha ilyenben járna az osztálytársatok, halálra cikiznétek! Mit kell bátorítani?
2010. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
undoritó:( Demost komolyan nagymamámnak van ilyen...
2010. dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem nem a legszebb!:S Nekem is van egy hótaposóm ami elég ronda és ma cukkoltak is érte a suliba. Rosszul esett:( De ha te jól érzed magad benne akkor nyugodtan hordd! Az a legfontosabb!:)Tényleg jobb ma egy irhakabát,mint holnap egy tüdőgyuszi:D
2010. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!