Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit jelent a ruhákon a négyzet...

Mit jelent a ruhákon a négyzetben karika áthúzva? Azt írja hogy gépben nem szárítható. Tehát ne centrifugázzam? 22 éves fiú vagyok most repültem ki a fészekből és mosnék :D

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

a centrifugázás nem szárítás, csak kipréseled belőle a felesleges vizet.

Szerintem a gépet, konkrétan a szárítógépre érti!

2010. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szárítógép????? Olyan is van?

Válaszod köszi :D +++++++++++++++++

2010. dec. 14. 20:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Úr isten :D Előre látom, nekem is ezzel lesz problémám :D:D:D
2010. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2010. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok!

nem erre a négyzetre gondoltam. de írja, hogy forgódob. Szóval igen, ne centrifugázz:) még jó, hogy linkeltek, mert én teljesen másra gondoltam

2010. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Lehet centrifugázni csak a mosó-szárítógéped van, akkor ne alíts be szárítást. Ha mással együtt mosható, mert nem kényes erre az anyaga akkor vedd ki, rázd ki, és úgy terítsd ki. És amit lehet utána, szárítsd csak. Enyhén ki is húzogathatod, ha igazán jól akarod csinálni, de csak óvatosan ne nyújts ki az anyagot.

Azért nem szárítható forgódobban, mert gyűrődésre hajlamos anyagból van, és ha hő hatásnak van kitéve, akkor belesülhetnek a gyűrődések.

Nekem csak ingem és kabátom van ilyen anyagból. A kabátnál fontosabb hogy kilógja magát, mert az álltában nem lehet vasalni. Ezeket lehet megfelelő méretű vállfán is szárítani.


20 éve magamra mósok.

2010. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
csak a mosó-szárítógéped* csak ha mosó-szárítógéped
2010. dec. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha négyezetben egy vízszintes vonal vagy három függőleges vonal van, csak akkor nem szabad centrifugázni.
2010. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Csak ezt tiltja a jel:


Forgódobos szárítás:


[link]

2010. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!