Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a louis vuitton...

Szerintetek ez a louis vuitton táska eredeti?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2010. dec. 16. 20:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

20.30 csak nem forogsz. Ez így ahogy kinéz HAMIS. Gagyi az anyag ez a képen látszik, az eredeti soha nincs nejlonba csomagolva, nem kína-piac style rajta a címke, nincsen annyi szín rajta, mint a multicolor mintán kellene legyen, és őszintén abban sem vagyok biztos, hogy ez valaha hivatalosan létezett.


Egyébként, az, hogy te nagy embereket látsz kb. semmit sem jelent, Anna Kournikova is képes volt hamissal mászkálni.

2010. dec. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mármint a modell+szín létezett e valaha hivatalosan.*
2010. dec. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja és a másik multicolor mintán eredeti darab esetében az LV soha nem piros. Soha.
2010. dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mivel anyukám francia és a párizs lv táska cégnél dolgozik ő jól tudja az összes kis "titkot" vagyis rájön hogy mi hamis ahogy én és ez messziről az,de ezt már a többség is mondta..:)
2011. jan. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Olyan párnahuzat-szerű anyaga van. Igénytelenül néz ki. Ilyen hímzett táskát szerintem nem is készítenek úgy, hogy boltban kapható. Ráadásul a Vatera tele van ilyenekkel, amikre mindenféle szatyrot ráhúznak, mert attól olyan "boltinak" tűnik, de ilyet egy eredeti táskán soha nem látsz. Az eredetire ilyen cetliket, vonalkódokat, tanusítványokat sem szoktak rárakni. A hamisítványokat meg telepakolják kb húszféle papírral... Vicces, egy ismerősöm egyszer vett vaterán egy ilyen kamu pénztárcát, amiben volt valami sárga kártya, amire franciául rá volt írva, hogy biztosítanak arról, hogy eredeti, de tele volt helyesírási hibákkal :D

A másik, ami feltűnő, az a piros minta. Az eredetin nincs piros.

A fül ahol találkozik a táska anyagával, mindig szögletes, ez pedig le van kerekítve. Ráadásul a monogrammal sem stimmel valami, olyan szögletes és kicsi... A kis műanyag tábla a táska elején meg aztán a hab a tortán.

Egyébként ilyen típusú táska eredetiben szerintem nem létezik, bár ebben nem vagyok biztos.

2011. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!