Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Inkább egy "eredeti FILA"...

Inkább egy "eredeti FILA" táska, mint egy kamu LV, nem?

Figyelt kérdés
Annyira divat mindenféle ocsmány jelzőket használni a FILA táskásokra. Miért, a kamu Louis Vuitton táskával villogó csitrik mennyivel különbek?
2011. szept. 21. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyikbe se tartozom, de aha értem. Jó éjszakát! 22F
2011. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

te most csak felhúztad magad azon, hogy mindenki fikázza a fila táskát? gagyi... minden második emberen az van...

amúgy a LV is gáz szerintem. és nem, nem azért mert hamisítvány, hanem mert véleményem szerint úgy néz ki mint vmi gagyi kínais sz@r. még az igazi is.

2011. szept. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
ha teszkó pontos Fila táskád van akkor azt gondolják rólad, hogy "megint egy proli aki beáll a sorba és olcsóért vett egy táskát mint a többi". a kamu LV táskáról pedig süt, hogy "rázom a rongyot pedig 1,5 szobás panelproli vagyok"
2011. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem húztam fel magam :) nekem egyik sincs, csak nem értem, hogy az egyik mennyivel rosszabb a másiknál.
2011. szept. 21. 23:04
 5/11 A kérdező kommentje:
De látom nagyjából egyetértetek :)
2011. szept. 21. 23:05
 6/11 szamóca.. ***** válasza:
100%

nekem meg van jó kínai táskám. az is gáz?

akkor hordjatok tescos szatyrot:D

2011. szept. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nagyon gáz lenézni az embereket azért, mert egy olcsó bolt hűségakciójának keretein belül vettek apróért elég jó minőségű táskát.


Ciki Tescoba járni, vagy mi? Pont olyan, mint az összes többi. Azt ne mondja már nekem valaki, hogy ő mindent csak kiskereskedőktől szerez be.


A Fila táskával meg semmi baj nincs, csak sok van belőle. De pl. a Converse cipők is megtalálhatók minden 3. fiatal lábán, az miért nem ciki?


De a sok burzsoá f@sz csak fikázzon. 12 éves gyerekek akadnak csak ki ilyen dolgokon, mert ők még nem tudják, hogy a pénz nem fán terem, sőt nem is a szülők 'szarják'...


Ráadásul divat terén azt hiszem a fila táska a legkisebb problémánk. Amikor eközben a középen felállított hajú, szigorúan fehér (esetleg fehér alapon apró mintás) rövid gatyás, flip-flop papucsos, FELÁLLÍTOTT gallérú (mintha az óceánon lenne a vitorlásán, hogy le ne égjen a nyaka) pólós tuskó és a hozzájuk tartozó narancssárgára szolizott műcsöcs szaladgál az utcán csordában most már évek óta és azt hiszik ők diktálják a divatot a plázás leárazáson vett tucat felsőjükkel. Most a prostinak öltöző tízévesekről ne is beszéljünk.


A Fila táskáknál már csak az szánalmasabb, ha háborút viselsz egy közösségi oldalon egy táska ellen (lásd: Facebook).


Szerintem teljesen felesleges filozófiát keríteni a táskák köré, egyszerűen olcsó, márkás és nem szarul kinéző táska, miért ne vennék meg? Egyesek úgy írnak, mintha nekik csak szabó, bőrdíszműves meg iparművész által készített egyedi darabjaik lennének.

2011. szept. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó! Mekkora szöveg, úristen! Besírtam rajta! xD
2011. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Inkább bármilyen "eredeti" táska, még ha az egy "Wong" márkájú kínai is, mint egy luxusmárka gagyi utánzata.
2011. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pontosan erről van szó.
2011. szept. 22. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!