Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ismeretségi körötökben van...

Az ismeretségi körötökben van olyan, aki kiemelkedően jól öltözik, jó stílusérzéke van? Leírnátok, hogy milyen típusú ruhákat szokott hordani? Illetve arra is kíváncsi vagyok, hogy Te hogyan öltöztök!

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 19. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, szinte mindegyik barátnőm ilyen. De ezt nem tudom leírni. Van, aki nőcisen öltözik, de nagyon csinos. Van, aki egyedien, kicsit olyan modern erdőtündér stílusban.

Nekem sajnos nem igazán van saját stílusom. Ennek az oka a pénzhiány, ugyanis a ruháim 90%-át úgy kapom, barátnőktől, szülőktől, mert tudják, hogy nekem egy nadrág megvásárlása is komoly összeg. Ha egyszer lesz annyi pénzem, hogy tudok magamnak ruhákat vásárolni, akkor ilyen 20. század eleji stílusban fogok öltözni, persze kicsit modernizálva, de hosszú szoknyákkal, testhezálló blúzokkal, hosszú blézerekkel, kabátokkal, valamint kalapokkal :)

2010. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Modern erdőtündér? Arra kíváncsi vagyok^^ Szerencsés vagy, hogy ilyen stílusos emberekkel vagy körülvéve, biztosan Te is nagyon csinos vagy.

Azt tudom javasolni, ha nincs sok pénzed, nézz be párszor angol használtruha boltba! Minőségi cuccok vannak fillérekért!

Én is szívesen hordanék előző századeleji ruhákat*.* Remélem, sikerül majd beszerezned őket^^


Jöhetnek még válaszok, ha gondoljátok^^

2010. dec. 19. 22:01
 3/6 anonim válasza:
74%

Szerintem nekem elég jó stílusom van, de viszonylag kevesebb pénzből is össze lehet ezt hozni. Sokat járok turiba, meg szoktam pl. kínai üzletben is vásárolni, de csak olyasmit, amit egyébként a trendi olasz divatüzletben is látok, csak ott 5* annyiért árulják... a kínai üzletekben nem válogatják ki nekünk előre a sz@rt a viszonylag jobb minőségű, divatosabb cuccoktól, így nekem kell szelektálni... sokan mondják, hogy jól öltözködöm, pedig nem tudom megengedni magamnak, hogy minden szezonban a Váci utcán vásároljak be.


Az egy éve még szívesen hordott ruháimat, cipőket, csizmákat vaterán eladom és az árukból szoktam újakat venni.


Szeretek még a Zarában vásárolni, ott mindig találok valami különleges darabot és azt egészítem ki ezzel-azzal. Szeretem a nőies, kicsit vagányabb casual öltözéket, szívesen hordok kontrasztos színeket (ált. feketét, szürkét, fehéret + mindig csak egy másik színnel kombinálom, hozzá illő övvel, sállal, elegáns bizsuval.)

A ribis csillogó feliratos topoktól és tűsarkú lakkcsizmáktól a hátamon feláll a szőr!!!


Sokat járok magassarkúban, de csak minőségi bőrcsizmát veszek, a kedvencem mégis egy lapos sarkú szürke combcsizma.


Fényes harisnyához bő hosszú kötöttpulcsi és platform tűsarkú; farmerhez elegáns blúz fűzővel; térdcsizmához szürke párducmintás cicanaci, bő póló és egy feltűnő bizsu nyaklánc... Ezek a kedvenc összeállításaim.

2010. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az összes barátnőmnek jó stílusérzéke van, mert nem veszem magam körül tucatemberekkel :) Viszont sokáig tartana leírnom őket. Van aki színes, van aki gyönyörű, nőies, elegáns, van, aki bohókás, de minden passzol a maga módján :)


Ami engem illet, inkább linkelek pár képet, az alapján el tudod dönteni, jó-e, vagy sem. Nem ezeket a ruhákat hordom, de ilyen stílusúakat. Magamnak varrok, ez az egyik hobbim. Acélmerevítős fűzőket hordok.

[link] (mondjuk ilyesmit most nyárra fogok varrni :))

[link] - ilyen kabátot most télre varrtam, ezüst minta helyett pamutcsipkével

[link]

[link] - az ilyen kalapokat különösen imádom, sok van :D

[link] - imádom az ilyen sapkám :)

[link] vállravaló, bolerok

[link] - az ilyen szabású ruhákat nagyon szeretem

[link]

[link]


De egyébként nem vagyok sosem talpig feketében, sőt. Nagyon szeretem a zöld, kék (türkiz a kedvencem), bézs, vajszínű, fehér, vörös, lila színeket is.

2010. dec. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En ha tehetem es nem olyan helyre megyek, ahol kineznek nagyon erte (pl dolgozni, vagy allasinterju), akkor nagy szoknyat hordok, fuzovel, olyan valodi gotikus stilusu oltozetet viselek. Egyebkent szigoruan trapez farmernadrag, fuzovel es valami nagyon baba pucsival.
2010. dec. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, régebben jártam haszáltruhaboltokba is, de egyszerűen képtelen vagyok magamnak találni bármit. Ami tetszik, nem jó rám, ami jó rám, nem tetszik, ami megfelelne, az drága. Múltkor farmert kellett vennem, egy volt jó, de 1500 Ft-ot elkértek érte!! Tudom, hogy nem sok ár érte, de nekem az!

Mindenesetre most azért tanulok ezerrel, hogy később jó állásom legyen és ne kelljen ennyire garasoskodni. Mert nyilván ha most nem csak tanulás mellett dolgoznék részmunkaidőben, akkor már most többet keresnék, de bízom benne, hogy hosszú távon jobban járok így :)

2010. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!