Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel szilveszterre?

Mit vegyek fel szilveszterre?

Figyelt kérdés
162cm,59kg,14L. a fölösleg a combomon és a csípőmön van. a fenekem gömbölyded, de formás(átlagtól kicsit nagyobb)
2010. dec. 21. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
esetleg ha leírnád hol szilveszterezel,könnyebb lenne tippet adni. házibuli,bál,diszkó ...?
2010. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14 évesen... házibuli. mi más?
2010. dec. 22. 18:09
 3/8 FFDP ***** válasza:
21%
Bárhol máshol is lehetne te buta kis suna.
2010. dec. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

pff utolsó eléégé hülye lehetsz teis!

Hát szerintem valami egyberuha, fényes, flitteres!

Vagy csak elég ha a felső olyan, alulra pedig valami szoknya vagy fekete nadrág!

2010. dec. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 FFDP ***** válasza:
35%

ma 18:15 Pedig nem vagyok. Csak szerintem ha valaki kioktatva írja, hogy bizony minden 14 éves házibuliban szilveszterezik az tipikusan egy buta kis suna....

Kellemes ünnepeket :)

2010. dec. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem te csakis pasi lehetsz, azok ilyen hülyék! Ha meg nem segíteni akartál neki, hanem csak provokálni, akkor meg többet ért volna nem is írni! Boldog Karácsonyt! -.-
2010. dec. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

én is 14 éves lány vagyok de egész nyáron diszkókban voltam. Életemben nem voltam még házibuliban, szóval..


szerintem valami sötétet vegyél fel hogyha leizzadsz nelátszódjon, és fényeset/csillógosat.

koktélruha esetleg, színes harisnyával és magassarkúval?

2010. dec. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 FFDP ***** válasza:
70%

ma 19:33 Úgy bizony, fiú vagyok, de hogy hülye, azt nem hinném. Utolsó válaszodból arra következtetek, hogy te meg... most figyelj... biztos lány vagy, nem? Várj csak... max. 15 éves. Igen, bizony. De egy kimondottan okos és érett lány, messze megelőzi a korát. Boldog karácsonyt ismét.

(A FÉRFIAK MIND DISZNÓÓK!)

2010. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!