Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amikor harisnyát vesztek fel...

Just.me kérdése:

Amikor harisnyát vesztek fel szoknyához, vagy ruhához, nektek nem csúszkál le?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő, és társaságban meg sem tudom igazítani.
2010. dec. 28. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
De, pedig a méret is stimmel. Hát, ez van:D
2010. dec. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
dehogynem :O én ezért utálom, de WCben megtudom igazítani :P
2010. dec. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindig nagyobbat veszek egy számmal, így ez már nem probléma.
2010. dec. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mindig is utáltam emiatt a harisnyát... Ennél idegesítőbbet! :D Az egyik barátnőm úgy oldotta meg, hogy a harisnyára húzott valami feszesebb bugyit. És soha nem csúszkált le neki. Mondjuk akkor még csak 12-13 évesek voltunk. :D

20L

2010. dec. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű , vegyél rá egy bodyt, vagy valami feszes bugyit , francia bugyit, mindeki igy csinálja
2010. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 harisnyababee ***** válasza:
Nem, sosem! Na jó, régebben megesett ugyan..Szóval az a titka, h lycrás harisnyát kell venni. Ha a lycrásnál jó a méret, az ugyan nem fog lecsúszkálni. Azok a fajták, ahol a derékrész is vastagított, azok még biztosabbak. Viszont vannak olyan fajták, amik bármikor(még ha a méret stimmel is)lecsúsznak, és tényleg nem tehetsz ellene semmit a plusz egy bugyis módszeren kívül, ezek pedig a krepp és az üvegszálas(pl Bellinda Fly15) harisnyák. Eleinte én is ilyen harikat használtam, és őszintén szólva ha csak ezeket veszem alapul, akkor most én is gyűlölném a harisnyát. Viszont így, hogy az átlagos utálatos harik helyett elkezdtem minőségieket használni, és felfedeztem a bennük rejlő lehetőségeket, szinte el nem tudom képzelni az öltözékem harisnya nélkül.
2011. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!