Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire csini most tavaszra...

Mennyire csini most tavaszra ha szoknyához két eltérő színű harisnyát húzok egymásra?

Figyelt kérdés

Esetleg fekete necchatású alá még egy nejlont is lehet?

színkombinációkat is írhattok!


2011. márc. 16. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

csinos nem lesz ez így sose. :D

divatos esetleg, bár évek óta nem követem, mert se pénzem, se idegem a mai divattal foglalkozni. :D De amennyi hülyeséget a mai "gyerekek" magukra aggatnak, felőlem aztán...

A neccharisnya elég közönséges, semmiképp ne suliba hordd, ha meg már nem suliba jársz, inkább mondj le az egészről. :D

2011. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam két eltérő színű harisnyát egymásra húzni. egyszerű, prózai oka van: egy harisnyában fázom, és nem nagyon akad két egyforma színű.

Sima nejlon mindegyik, és fel se tűnik a környezetnek, ha két egymáshoz közeli színt választasz.

A kedvencem most amikor egy sárgát meg egy zöldet húzok egymásra. De a sárga meg a kék is meg együtt.

2011. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!