Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnék megváltozni?

Doddie kérdése:

Hogy tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a kérésem kicsitsem ebbe a témába tartozik, de most ne erröl beszeljunk.

Na szoval, szeretnék magamon változtatni, belsőleg, nagyon érdekelnek mások véleményei, pl.nemrég kaptam egy csizmát,imádtam, bementem a suliba, leikizték, nem hordat tovább, pedig iszonyat drága is volt, csak azért mert lecikizték. Meg nagyon kiszámmíthato, vagy nemistudom, könnyen lehet játszani velem... Nemtudom, de nagyon fura vagyok, nagyon meglehet engem bántani, féltékeny, kiszámitható, érdekelnek NAGYON mások véleményei, és simán megbocsátok, megadom magamat, meg még egyéb ilyesmi, lelkileg, szellemileg való dolgaim vannak. Légyszíves segítsetek hogy hogy tudnák belekezdeni a "változásba" hogy ne legyek ilyen, mert kellenének a tanácsok, ahogy belekezdek a dologba. Előre is köszönöm a segítseget!


2010. dec. 31. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha van kedved, akkor írj privát üzit és megpróbálok segíteni. :)

20L

2010. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
rendben, koszi :)irok!
2010. dec. 31. 13:18
 3/13 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ilyen vagyok, de már kezdek ezekkel nem törődni.

Először, ha van egy nagyon jó barátnőd (vagy csak egy sima jó barátod) akkor kérd, hogy MINDIG mondja azt, hogy jól áll. Ezért tovább fogod hordani. NE hallgass másokra, persze ha valaki bölcs ember mondja, akkor hallgass rá, de ha egy diák, akkor ne nagyon. Az a baj, hogy a gyerekek nagy része, ártani akar a másiknak és élvezi utána, hogy a hatalmába" kerített.


Ne add meg nekik ezt a lehetőséget!

2010. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az a baj, az ilyen privátokkal, hogyha más is ilyen gondokkal küzd, de ő meg nem látja, mert ti priviben írogattok egymásnak ő ebből nem tud tanulni... De mind1, ez az én véleményem...
2010. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
13:19 koszi, de épp ezaz, hogy ez nem megy nekem ... Nagyon gyenge agyok lekileg... ajjj...és ezt tudják is "barátaim" és kihasználják szerintem a lehetöséget...:"(
2010. dec. 31. 13:24
 6/13 anonim ***** válasza:
Meg kell erőszakolnod magad! Ne adj a másik véleményére! Próbbálj meg egy kicsit erősnek lenni! Tudom, hogy nehéz, de mindenképpen meg kell próbálnod!!!
2010. dec. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
rendben, megprobalom! :) csak azert is menni fog :)!
2010. dec. 31. 13:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg magadban kell lerendezned. Merd felvállalni magadat! :) Mikor felvetted azt az új csizmát, biztos azon stresszeltél, hogyan fog tetszeni nekik.. pedig hidd el, ha magabiztosan lépkedtél volna benne, és amikor elcikizik csak annyit mondasz " én azt hordom ami nekem tetszik, nem amit a többi tömegember", meg se szóltalt volna..


Ne adj ennyire mások véleményére, azonban vigyázz, hogy ne ess át a ló túloldalára! Aki mindent/mindenkit leszar, mert ő a valaki.. :)


Sok sikert! És csak magabiztosan.


15/L

2011. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Régebben én is ilyen voltam...mindig azon stresszeltem, vajon mit fognak szólni a barátok az új ruhámhoz/cipőmhöz, megint le fogják-e szólni és kicikiznek miatta ( mert gyakran volt ilyen sajnos) aztán szépen lassan kezdtem rájönni, hogy nem szabad hagynom, hogy mások alakítsák a stílusomat...nem akarok tömegember lenni, és nem akarok a sok birka közé tartozni, csak azért, hogy elfogadjanak, és a saját igazi személységemet leássam teljesen mélyre csak amiatt, hogy megfeleljek a "barátoknak".

És így 2 év után most már csak olyan visszajelzéseket kapok, hogy mennyire jó a stílusom és egyedi vagyok a legjobb értelemben :)

Egyszóval állj ki magadért! Te se hagyd, hogy a "barátok" befolyásoljanak, azt hordjak, ami tetszik, viszont az igaz, hogy magabiztosan kell hordani a dolgokat! :)

2011. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben, remélem sikerülni fog. Köszönöm a biztatást! És a válaszokat! /ezt nem azért irtam hogy nem kell több válasz!/ :)
2011. jan. 2. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!