Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy 20 éves lány csőgatyát...

Ha egy 20 éves lány csőgatyát hord, akkor az átlagos?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy a csőgatyának van-e valami "jelentése", kifejez-e valamit? Vagy már annyi ember hordja, hogy egyszerűen annyi a jelentése, hogy átlagos?


Remélem, érthető a kérdés :)


2011. jan. 2. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

semmi jelentése nincsen, ha mellette nem úgy nézel ki, mint a 15 éves csőgatyások.

én 25 vagyok, de néha énis veszek fel csőfarmert, mert jól áll

2011. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
hát figyelj ha arra a cuppanós ra gondolsz akkor nincs vele semmigáz. meg öltözz ugy ahogy kedved tartja bár ehhez nemsokat értek mert 12 vagyok..csak mivel még nicsn válasz gondoltam írk..meg anyukám 33 éves és ő is répa nadrágot hord.
2011. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi mind2töknek :D

Nem szoktam megfigyelni az emberek ruházkodását (bár szerintem a kérdésből is kierül:D) szóval milyenek a 15 éves csőgatyások? :S Nem tudom, úgy öltözök-e mellé...

2011. jan. 2. 13:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy szerintem, hogy mivel veszed fel. Mert egész más hatást kelt a csőnaci egy deszkás tornacipővel, meg bő melegítőfelsővel, mint egy magassarkúval és egy csinos inggel.

Szerintem ez utóbbi kifejezetten csinos lehet, én felvenném, ha nem lennének vastagok a lábaim.

Egyébként szerintem átlagos, már elég megszokottá vált ez a viselet.

2011. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mostanában kötött garbókkal hordom... Alul csizmával, szóval most nem látszik, hogy cső.
2011. jan. 2. 13:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugostan hordd :)
2011. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így ahogy te hordod, teljesen jó és még passzolnak is a ruhadarabok. 15 éves stílus: csőgatya (sz.arul áll mindnek), tornacipő (az a vékony fajta, többségnek Converse hamisítvány), lógó, agyonra kinyúlt, márka-feliratos (mármint valamilyen márkanév van ráírva), túl rövid póló. Na, így ne hordd!
2011. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2011. jan. 4. 10:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Durva, hogy ma már a csőgatya alap nadrág 2017-ben :D
2017. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!