Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhadarabok, kiegészítő...

Milyen ruhadarabok, kiegészítők találhatóak meg egy átlagos lány gardróbjában?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

????

milyen kérdés ez? írjak listát?

2010. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány éves a lány??
2010. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
18-19 éves lányról lenne szó
2010. júl. 13. 10:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Most ide soroljunk?
2010. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mondjuk 10 alapdarabot írjatok
2010. júl. 13. 10:32
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
a Converse az tuti xD
2010. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bugyi,zokni,topp,póló,hosszú-térd-rövid nadrág,szoknya,öv,melltartó,valami hálócucc.

Szerintem ennyi az alap.Meg kérdezhetem miért fontos?

2010. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

én az átlagos kategóriába sorolom magam, tehát nem vagyok rocker, se cicababa se semmi...

van pár csőnadrágom, meg néhány egyenes szabású

pólókből, felsőrészekből, mindig szteccset hordok, nem szeretem a bő fazonokat, bulikba, elegánsabb helyekre van pár szebb toppom is pl csipkés, flitteres

szerintem nyáron nagyon jó viselet az egyberuha, vagy a forró nadrág is, ezekből is van jó pár

kiegészítőkből leginkább ezüstöt szoktam hordani, mert szerintem az illik mindenhez (karkötők, gyűrűk, fülbevalók, nyakláncok)

cipőkből több pár van, alkalomtól függően, több magassarkú elegánsabb helyekre , szandálokból a sarusat vagy a magastalpút preferálom, aztán 1 pár sportcipő, egy pár magassarkú őszre, kiscsizma, téli csizma...

stb..

és szeretem a szines kendőket is, valamint övet is mindig hordok mert vékony a derekam és ez erősít kicsit

2010. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy fiatal nőnek, mondjuk nyárra/őszre:


- cipő: magassarkú, converse vagy hasonló, flip-flop, szandál, egy balettcipő például.


- szűk farmer, cicanadrág, ízlés szerint 1-2szoknya vagy rövidnadrág, olyna ami harisnyával is csinos


- ilyen bővebb, fenék alá érő felső/trikó ami jó nyáriruhának is flipfloppal, este meg cicanacival, szandállal, hűvösebb időben farmerral is jól néz ki.


- V nyakú fekete pulcsi (mindnehez jó), 1-2kardigán


- szövetkabát


- 1-2 vékony kendő vagy sál


- kis retikül, nagy válltáska (pl suliba, dolgozni)


- 1-2 ékszer, fülbevaló és nyaklánc, több sorosak a divatosak, feldob egy egyszerű fehér trikót is.


ennyi jut most eszembe...

2010. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nézelődj itt:


[link]


Ez a divat facebookja! Ha a csaj divatos, ilyenekre vagyik, vagy van már neki!:):D

2012. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!