Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az 'ALTERNAT...

Mi a véleményetek az 'ALTERNATÍV' stílusról? Szerintetek hogy néz ki egy alter lány/srác?

Figyelt kérdés

Mostanában a 'plázalányok,és plázafiúk' mellett kezd nagyon elterjedni ez az alternatív valami. Lányoknak réz vörös a hajuk,érdekes öltözet,színes harisnyák,Kispál/30Y őrület. Mi a véleményetek róluk?? Ti is egyre több 'alter fiatalt' láttok az utcákon...???!!

Azért én örülök,hogy a tuc-tuc mellett az igényesebb zenéket is hallgatják.


2011. jan. 3. 19:54
1 2
 1/16 böiler ***** válasza:
100%

Van néhány számuk, amit szeretek, de igaziból nem vagyok nagy rajongójuk.

Mindig ez jut róluk az eszembe...:


"Holnaptól minden más lesz

Kerülök minden botrányt,

Dicsérem majd a rendszert és az egész ****** kormányt.

Megpróbálok jó lenni, bár a lelkem kissé torz,

de rendes leszek és aranyos, mint a Kispál és a borz."


17/F

2011. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Van két barátnőm, akik szerintem ezt képviselik. Kispál, Csík zenekar (vagy vmi ilyesmi a neve xD) koncertekre járnak, színes szoknyákban, harisnyákban, érdekes felsőkben stb. Kócos haj, vörös ajkak, az egyikük öltözködésének van egy kis néptáncos beütése. Legalább nem olvadnak bele a tömegbe.

Amúgy meg én nem azt nézem, hogy ki mit vesz fel, hanem milyen a személyisége és a tettei. Ez sokkal fontosabb, minthogy kin milyen nadrág van. Mindenki öltözzön úgy, ahogy szeretne, ami a személyiségéhez illik, senki nem mondhatja ezt meg. Hozzájuk illik ez az egész kinézet, kedvesek aranyosak stb.

2011. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 böiler ***** válasza:
100%
Viszont az tény, hogy egy ilyen "alteroshippi" lányt egyszer úgy, de úgy megismernék közelebbről, hogy az nem igaz. :D
2011. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat,igen természetesen a belső is nagyon fontos. Egyre több ilyen lány van.... :)

Csak nekem az már kissé érdekes amikor egy 13 éves kisgyereket látok egy ilyen koncerten,narancssárga hajjal. :D de a diszkóban sem jobb a helyzet!

2011. jan. 3. 20:14
 5/16 böiler ***** válasza:
100%
Figyelj, az még nem gáz. Mikor kimegyek Fegyelmező Részleg, Hétköznapi Csalódások koncertre, na ott vannak olyan arcok... Akik "trúpánkok", mert már akkor kidobják őket, mielőtt elkezdődne a koncert, mivel telehányják a helyet. És ezek miatt vagyunk megbélyegezve. :D
2011. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Az alternatív kategóriába beletartozik minden ami underground.


Akikről beszéltek, azok az INDIE-k.


Voltak ezek már 10 éve is... különösebben nem érdekelnek.

2011. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
A véleményem, hogy szánalmasak, és úgy is néznek ki. Te meg kérdező... igényesebb zene? Huh.
2011. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg ezekből lesz az új tucat...
2011. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Az a véleményem, hogy a legtöbbjük idióta, és próbál mély értelmeket belelátni olyan dolgokba, amiknek fecskefingnyi értelme sincs. Többek között a fent említett együttesek dalszövegeibe.

Az öltözködésükkel nincs bajom, csak az okoskodással. Sajnos nagyon ritka közöttük az, akinek értelmes, egyedi gondolatai vannak, nem a csoportra jellemző "olyan elvont vagyok hogy csak na és ettől felsőbbrendűnek érzem magam" eredetű dolgot szajkózza.

Mindenesetre még mindig jobbak mint a plázacicák, plázapatkányok meg a divatszolgák...

Viszont ahogy én látom a nagyvárosokba már jó pár éve lefutott az alter-hullám...

2011. jan. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Már muterék idejében is volt Ő maga mondta h a mikor keribe járt sok csaj volt a sulijában aki alter volt.


Nah de a mostani 14-16évesek :) Kis micsodák. Tudod félnek mások lenne gondolják h ez a műfaj fekszik a legjobban most és így öltöznek.


Pedig 1 20feletti alternak a szemében 1senki az összes kis gyerek.


Én nem vagyok művészféle csak sok dologra rá látok.

18/F

2011. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!