Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetnék vásárlás-mánia...

Mit tehetnék vásárlás-mánia ellen?

Figyelt kérdés

Lehet hogy piti dolognak tűnik de már sokan monták hogy beteges amennyit vásárolok. Én nem érzem betegesnek,mindig csak hétvégén megyek vásárolni. Ha boldog vagyok azért ha szomorú vagyok azért.Mindig találok valamit, egy sálat egy pulcsit egy nadrágot vagy akármit. Amikor anyáék kérdezik mit szeretnék venni már én se tudom megmondani mert igazából semmire sincs nagyon szükségem egyszerűen csak érzem hogy mennem kell. Valaki még van ezzel így?

16/L


2010. okt. 16. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

ugyanezt mondják nekem is xD nem érzem hogy ezzel valami baj lenne,egyszerűen imádom a divatot és a vásárlást..:)

mondjuk én nemcsak hétvégén,hanem hétköznap is veszek valamit mindig,3-4naponta :D

16L

2010. okt. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
headshot
2010. okt. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%

Hát igazság szerint nem veled van a baj. Ha már a barátaid is észrevették, hogy mennyit vásárolsz, akkor a szüleid miért nem?

Elvégre tőlük kapod a pénzt, ők pénzelik ezt a mániádat.

Az ő feladatuk lenne, hogy ennek megálljt parancsoljanak, hiszen a szüleid!Ha nem adnak annyit, nem tudsz miből vásárolni. Egyszerű:)

Ha valóban meg akarsz ettől szabadulni, akkor mondd meg a szüleidnek mi a helyzet, és hogy ne adjanak neked annyi pénzt.

Remélem segítettem:)

16/L

2010. okt. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!