Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A cipö szinét mihez kel...

A cipö szinét mihez kel választani? Kabát, táska?

Figyelt kérdés
ha mondjuk fekete a cipöm akkor ahhoz vehetek föl szürke vagy fehér kabátot?
2011. jan. 5. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Vehetsz. Lehetőleg a cipőnek a táskával és az övvel kell azonos színűnek lennie.
2011. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, csak az a lényeg, hogy akkor a táskás is fekete legyen :]
2011. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én is igy tudom.kösz szépen a választ:)
2011. jan. 5. 20:10
 4/10 anonim ***** válasza:
nem értem, sose öltözök úgy egy színbe hogy a kabátom, a csizmám és az övem, táskám. ha az összes szín illik egymáshoz, szerintem nem rossz.
2011. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2011. jan. 5. 21:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem él már a cipő-öv-táska szabály(protokollt tanultam, öltözködés volt a tételem vizsgán, és 90% fölötti lett), csak a nagyon hivatalos közegben. egyébként a csizmának a ruháiddal kell összhangban lennie, a kabátoddal és a táskáddal csak olyan értelemben, h ne legyen az, h az egyik sportos, a másik elegáns.

Remélem érthető:)

2011. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem,szoval szöbetkabáthoz nem lehet sportosan öltözködni,nem?köszi a választ...
2011. jan. 5. 22:26
 8/10 anonim ***** válasza:
igen, úgy ahogy mondja az utsó, ma már nincs igazán szabály, minden színt hordhatsz mindennel, csak arra figyelj hogy egy stíluson belül maradj. És mondjuk olyan 4 színnél ne nagyon legyen rajtad több :)
2011. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az összhatás a lényeg, ha úgy rendben van még stílusban sem kell passzolnia, és bármennyi színt felvehetsz.

(nálam egyetlen szabály van, barnához nem veszek feketét, de mivel egy barna nadrágom és cipőm van, nem nehéz betartanom.)

2011. jan. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon rendesek vagytok,köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 6. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!