Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Muszáj csontvékony legyek,...

Muszáj csontvékony legyek, hogy leggings-et hordjak?

Figyelt kérdés
Mert én, például, egyáltalán nem vagyok kövér. Csak nőies az alakom. Formás, ha úgy lehet mondani. Akkor hordhatok leggings-t?
2011. jan. 5. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hordhatsz,lényeg h ne ugy nézz ki mint egy kötözött sonka
2011. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem úgy nézek ki. Csak kíváncsi voltam, hogy kerekebb formákon is jól áll-e?


173 cm. 60 kg. vagyok. most fogyásban vagyok. szóval 55 leszek.

2011. jan. 5. 20:34
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha formás a lábad, nem kell. Sőt, szerintem nem a soványság a lényeg, hanem, hogy formás legyen a láb. Olyan rondalábú lányok járkálnak leggingsben...
2011. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha arányos a lábad, és megfelelő méretű a leggings(nem látszik át, ha leülsz), akkor simán. Csak ha narancsbőröd van, akkor ne legyen latex/fényes, mert túlságosan kihangsúlyozza. Ami a legfontosabb, hosszított felsővel hordd...még rubint réka is gázul néz ki a leggings-rövid felső összeállítással.
2011. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
173 cm és 60 kiló teljesen normális, legalább nem látszanak ki a csontjaid... nyugodtan vedd fel :D
2011. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
első vok. sztem butaság lenne fogynod,de hát nem szólok bele. amúgy tudom h nem vagy az,mert leírtad,csak h ha picit husibb a combod vagy ilyesmi az sztem nem baj. bár én is lány vagyok
2011. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:-) Köszi mindenkinek!
2011. jan. 6. 15:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy 5 kiló fogyás rád férne, ha nem nehezek a csontjaid. Én ennyivel kevesebb vagyok, meg kicsit magasabb és azért van combom meg fenekem...

Nem tudom, neked konkrétan milyen lehet az alakod, ha magamat képzelem el, én ennyi kilóval nem venném fel.

Ne vedd sértésnek, a saját alakomból indultam ki, lehet, hogy rajtad arányosabban oszlik el!

2011. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
dehogy muszáj. bárkin jól áll, akinek nem akkora a combja, mint egy "kötözött sonka", ahogy feljebb írták. 17/f
2011. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezek a csontjaim.:-) Ez is sokat nyom. De tényleg leszeretnék fogyni 5 kilót. És nem azért mert, rosszul néznék ki, vagy valami ilyesmi, csak egyszerűen úgy érezném jól magam.:-) Köszönöm szépen!
2011. jan. 6. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!