Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bp. -n lakom, és Goth boltokro...

Bp. -n lakom, és Goth boltokrol szeretnék érdek lödni. Ugye vannak ilyen boltok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
akadnak pl Darkshop , Shark de kib@szott drága :S
2011. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Remélem nem magadnak szeretnél vásárolni, hanem ajándékba, mert ha gothnak tartod magad előbb helyesen írni kellene megtanulnod, értelmes emberek vagyunk többnyire (a maradék meg divatozó tini).

Másrészt igen, ott a darkshop, shark, amazona, jajjcica, de én egyiknél sem vásárolnék. A goth "létnek" része az egyediségre való törekvés, ezt pedig biztos, hogy nem kapod meg boltokban.

2011. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja egy barátnőmnek lesz az ajándék
2011. jan. 6. 19:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Ajajj, nem lesz az úgy jó. A legtöbb alternatív stílusust eléggé kell ismerni ahhoz, hogy valaki másnak tudj sikerrel ruhát ajándékozni. Hacsak te magad is goth vagy, én nem ajánlom... Gothból kb 20 féle van, könnyű mellényúlni.

Ha mégis belevágsz, jól nézd meg előtte a barátnőd ruhatárát.


A jajcica nevű turiba szoktam járni, valamint magamnak varrok mindent.

itt vannak linkek, biztos találsz valami apróságot amit meg tudsz csinálni:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!