Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » TESCO-ban kicserélik a cipőt?

TESCO-ban kicserélik a cipőt?

Figyelt kérdés

ma vettem a tescoban egy nagyon szép cipőt. le volt akciózva, 1500Ft volt. Vastag zoknira próbáltam, úgy gondoltam, jó lesz, de még harisnyával sem tudom felhúzni a zipzárt. Hátul a bokájánál van kb. egy 3cm hosszú zipzár, és a végénél(ahol nem tudom összehúzni)1cm-s a hely. ki lehet tágítani, vagy visszacserélik???a cipó velúrbőr.

ilyesmi a cipő:

[link]

csak lyukas az orra, meg nem ilyen a dísz az elején. szóval ennek hátul a sarkánál van a zipzár.

mit tudok csinálni?

Blokk megvan, ma vettem


2011. jan. 8. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megvan a blokkod és nem a te hibádból ment tönkre akkor igen.
2011. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem hiszem
2011. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tönkre ment, csak kicsi
2011. jan. 8. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor én ott vettem nacit, akkor mondta a pénztáros csaj, hogy 4 napon belül visszacserélik, ha megvan a blokk. Láttam már mást is cserélni. Gondolom a cipőkre is ez vonatkozik. Én tuti megpróbálnám és ha azt mondják, hogy nem, akkor majd gondolkodsz mit lehetne vele még kezdeni. :)

20L

2011. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mikor tesóm vett kislányának cipőt és kicsi lett neki akkor én vittem vissza és egy szó nélkül kicserélték..
2011. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kicserélték:)
2011. jan. 10. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!