Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni BP-n szoros...

Budai Nikoletta kérdése:

Hol lehet kapni BP-n szoros szexi nadrágokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hol tudok venni olcsón olyan nadrágokat budapesten, ami szexi, szoros, feszül a fenéken, és lehet rajta látni a tanga bugyi vonalat?


+1 Kérdés: Tudjátok, van az a fekete latexszerű nadrág, az is tök szexi, és az is feszülős, szoros, és abban is lehet látni a bugyivonalat, olyat hol lehet kapni?

Persze mindezt aránylag OLCSÓN.

Köszi.


2011. jan. 9. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Turkálókban találsz viszonylag olcsón. A plázákban is most óriási leárazások vannak. 1000Ft-ért már láttam latexnadrágot.


Egyébként miért olyan jó, ha látják a bugyivonalad?

2011. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Blöáh mindjárt idehányok. a "latex" nadrág a világ legundorítóbb találmánya...meg a többi feszülős naci is... tudod mire emlékeztet? :D http://www.youtube.com/watch?v=KAKaJE4gjYg

amúgy piac, kínai bolt.

2011. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

miért olyan jó a látják a bugyivonalamat?


Nekem jó érzés, ha más ember megnéz rajtam valamit, most ebben az esetben a fenekemet.

2011. jan. 10. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem azért néznék meg, mert annyira szexi... :D
2011. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!