Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Történt már valammelyikőtökkel...

Történt már valammelyikőtökkel teljes, akaratelleni stílus változás?

Figyelt kérdés
Egyszerűen meguntam, hogy TELJESEN más vagyok mint a többiek. Meguntam a folytonos csúfolódást.. Az egész negyedikes koromban kezdődött, amikor elkezdtem figyelni az öltözködésemre. Hatodikos korom elejére, már a teljes ruhatáram olyan volt mint a mostani. Most nyolcadikos vagyok, és engem azóta is csúfolnak. Egyszerűen nem bírják ki. Minden közösség. Az utcán állandóan bámulnak, és azt hiszik hogy felnőtt nő vagyok, gyakran leszólítanak. Az első gondolata kedves olvasómnak biztos az volt, hogy színes hajú scene girl vagyok. Inkább teljesen az ellentéte. Ha rám gondolsz, jusson eszedbe az egyik tanárod. A ruhatáram 80%-a ilyen a darabokból áll: [link] a másik 20 százaléka pedig sima szatén blúzokból. Amiket betűrök a szoknyába. Van 1 szövetnadrágom, de a többi ilyen ceruzaszoknya. (mit ne mondjak, kihasználom, hogy jó lábaim vannak..:) a többi részem a hullámos hosszú haj, és a piros rúzs. Most elhatároztam hogy megváltozom, holnap megyek farmernadrágot venni, de a blúz még egy kis ideig marad. És a kérdés... veletek történt már teljes stílus változás, de úgy hogy nem ti akartátok, csak ezt kívánta a környezet? Mennyire volt nehéz?
2011. jan. 10. 00:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szerintem azért csúfolnak, mert 8-os létedre túl nőiesen öltözködsz, mint egy 20-30 éves. Azt hiszik "nagyzolsz", komoly, érett nőnek gondolod magad, miközben 16 éves vagy.

Nekem is furcsa lenne ennyi idősen egy ilyen kinézetű lány, de nem csúfolnálak..:) Csak nem érteném, miért nem jó gyereknek lenni, miért jó, ha 5 évvel idősebbnek gondolnak és minden idősebb pasi fel akar szedni, mert korban hozzájuk illőnek gondolnak?

Amúgy a kérdésedre válaszolva, nem. Én is nagyon másképp öltözködök, mint az átlag, utálom a trendet és soha nem állnék be a sorba.

2011. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
látni akarlak most már...:D
2011. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Senki kedvéért nem vagyok hajlandó megváltozni, bár a stílusom eléggé vegyes: jól megfér egymás mellett, a vintage stílus, a citromsárga smiley-is felső és a 20-30 évek amerikáját idéző win-tip cipő, és farmer minden menyiségben. Na nem egyszerre de hangulattól függően váltakozva. Tehát mások miatt ne változz meg, és ne szürkülj bele a tömegbe, te ilyen vagy és kész, kiforrott ízlésed van 14 évesen, ez sok ember egész életét saját stílus nélkül éli le, a nyájat követve.

Mutass egy képet légyszi, mert engem is érdekelne, hogy mégis hogy festesz.

26/l

2011. jan. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
a wing-tip nem férfi cipő?
2011. jan. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

De eredetileg az, de már van női változata is:

[link]

ő például nem rossz, de nekem laposban van, ilyenből pedig teljesen fekete, de a varrása ugyanolyan.

2011. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Te ízig-vérig nő vagy, ne bújj nadrágba mások kedvéért. Esetleg megkérdezheted pár ismerősödet, barátodat, hogy mi a véleményük. Ők tudják, milyen vagy, tőlük kaphatsz használható tanácsot. Egy a fontos, ha a piszkálódóktól eltekintve jól érzed magad a bőrödben/ruhádban, akkor ne változtass.

Kérdésedre válaszolva én épp most vagyok abban a helyzetben, hogy változnom "kell". 23 vagyok és kb. 17-nek nézek ki a cuki pofim és az alacsony termetem miatt, úgyhogy komolyabbra kell vennem a figurát. Ha úgy nézzük a környezet is ezt kívánja (pl. állás), de én is szeretnék korombelinek, felnőttnek kinézni :)

2011. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!