Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Történt már valammelyikőtökkel...

Történt már valammelyikőtökkel teljes, akaratelleni stílus változás?

Figyelt kérdés
Egyszerűen meguntam, hogy TELJESEN más vagyok mint a többiek. Meguntam a folytonos csúfolódást.. Az egész negyedikes koromban kezdődött, amikor elkezdtem figyelni az öltözködésemre. Hatodikos korom elejére, már a teljes ruhatáram olyan volt mint a mostani. Most nyolcadikos vagyok, és engem azóta is csúfolnak. Egyszerűen nem bírják ki. Minden közösség. Az utcán állandóan bámulnak, és azt hiszik hogy felnőtt nő vagyok, gyakran leszólítanak. Az első gondolata kedves olvasómnak biztos az volt, hogy színes hajú scene girl vagyok. Inkább teljesen az ellentéte. Ha rám gondolsz, jusson eszedbe az egyik tanárod. A ruhatáram 80%-a ilyen a darabokból áll: [link] a másik 20 százaléka pedig sima szatén blúzokból. Amiket betűrök a szoknyába. Van 1 szövetnadrágom, de a többi ilyen ceruzaszoknya. (mit ne mondjak, kihasználom, hogy jó lábaim vannak..:) a többi részem a hullámos hosszú haj, és a piros rúzs. Most elhatároztam hogy megváltozom, holnap megyek farmernadrágot venni, de a blúz még egy kis ideig marad. És a kérdés... veletek történt már teljes stílus változás, de úgy hogy nem ti akartátok, csak ezt kívánta a környezet? Mennyire volt nehéz?
2011. jan. 10. 00:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát, nem teljes, de részben. Én pl. a te teljes ellentéted vagyok. Szeretem a rajzfilmfigurás pólókat/ pulcsikat, plüssállatos táskáim vannak meg tarisznyáim, sportcipő, feszülős nadrág, idióta, színes kiegészítők. Kb ez vagyok én.

Nos, összejöttem egy nálam 10 évvel idősebb pasival, és miatta muszáj volt egy kicsit változnom, és komolyabb, nőiesebb darabokat hordani, hiszen ha vele meg kell jelennem valahol, nem az én korosztályommal találkozom. Szeretem ezt is, mikor csinos vagyok, de néha annyira vágyom az idióta ruhákra. De kezdek egy egyensúlyt felállítani. Mostmár nincs bárányos táska, és mikiegeres pulcsi. Hát, evvan...

20/L

2011. jan. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hagyd el a személyiséged. Nem baj, ha felnőttesen nézel ki, majd belenősz.

Unalmas egynek lenni a farmeres-pulcsis tömegből.

2011. jan. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

neeee ne válts farmerra :)

sztem eszméletlenül csinos lehetsz benne..basszus..sztem örülj neki hogy ilyen egyedi öltözködési stílusod van,és nem hazudok lehet én is megbámulnálak az utcán mert nem tudnám hova tenni a látványt de ez nem jelent semmi rosszindulatot.Nekem biztos tetszenél...:D


18f

2011. jan. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtem farmert hordani, na az nekem egy teljes stílusváltás volt. Addig mindenféle egyéb nacik voltak csak rajtam.
2011. jan. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó dolog, hogy nem szippantott magába ez a mai undorító divatvilág. Nagyon tetszik a stílusod, pedig én 20 éves vagyok. :) Én is ha tehetem ilyen ruhákban járok. A baj csak az, hogy ezek a darabok nem túl olcsók. :S

Szóval semmin sem kell változtatnod, nagyon jó ez így, ahogy van. :)

2011. jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és ha már itt tartunk: milyen típusú üzletekben veszed a cuccaidat és milyen áron mozognak? köszi. :)
2011. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nyolcadikban nem sok egy kicsit a piros rúzs? :o a többi teljesen jó, nagyon csini lehetsz! ne érdekeljen ha az irigy pulykák cseszegetnek :D csak tényleg a piros rúzs kicsit sok a korodhoz... szerintem.

23L

2011. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

" Utolsó vagyok, és ha már itt tartunk: milyen típusú üzletekben veszed a cuccaidat és milyen áron mozognak? köszi. :) "


Igazából nem nagyok veszem.:D Anyumnak régen olyan munkája volt, hogy kosztümben kellett lennie, és ugyanakkora a méretük, és van neki van vagy 40 kosztümje (így 10 év alatt összegyűjtögette), már nem hordja őket, és azoknak a szoknyái ilyenek, én meg azokat szépen elhordogatom. A nagyim is gyakran följár pestre, és ilyenkor benéz a boltokba, főleg turkáló, és mindig vesz nekem ha lát véletlenül:D Ez pedig a Kristóf tér körül van, mármint ahol járkálni szokott. Szóval sajnálom, hogy nem nagyon tudtam segíteni:(

2011. jan. 10. 17:41
 9/16 A kérdező kommentje:

"nyolcadikban nem sok egy kicsit a piros rúzs?"


A piros rúzs a részemmé vált. Mintha nekem találták volna ki, annyira passzol hozzám. Valahogy tökéletes a fehér bőrömhöz. Mármint ez nem nagyképűség, meg egoizmus, remélem nem tűnt annak.

2011. jan. 10. 17:43
 10/16 A kérdező kommentje:
De amúgy egyszer már varrattam egy olyat ami a képen van!:D Meg a vaterán is szerintem rengeteg ilyen van:o)
2011. jan. 10. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!