Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A csajoknak milyen stílus jön...

A csajoknak milyen stílus jön be úgy amúgy?

Figyelt kérdés

Én azon gondolkodtam hogy vajon a csajoknak milyen stílus jön be a legjobban? Bár ez személyre szabott szerintem ,mert van akinek jól áll egy új divat és van akinek kicsit sem.

Én már megtaláltam a stílusom ami hozzám passzol úgysem változtatok ezen. De kíváncsi vagyok rá milyen stílus jön be azért a csajoknál. Ha lehet linkeljetek képet is mert én meg az értelem az két külön dolog de látni látok.

Batment meg Csak Noriszt ne linkeljétek be köszi. :)


2011. nov. 7. 11:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Leginkább az jön be, ha ing+farmer van rajta. vagy valamilyen egyszerű póló. Nem tetszik a túlzott divatosság. A visszafogott elegancia az tetszik. Persze ilyenkor többfélére is kell gondolni.
2011. nov. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2011. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

SP?? Öt pont kifelejtettem a batman mellől... XD

De csak bejön a csajoknak ezek szerint az vicces,,

SP az nem Stílus!!

2011. nov. 7. 12:09
 4/15 anonim ***** válasza:

Michael Fassbender stílusa bejön - elegáns, mégis mai.

Én azokat a a férfiakat nézem meg leginkább, akik a klasszikus stílusok ruhadarabjait viselik, (hét ha még a hajuk is olyan). Nem azt mondom, hogy legyen régimódi, nagyon jól lehet a mai divatokkal ötvözni a régi korok viseleteit.

2011. nov. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

amúgy... nehéz kérdés. leginkább az a lényeg, hogy ne legyen tipikus divatbu.zi tapadós csőnadrággal, rózsaszín felsővel, fülbevalóval meg suprával. na meg a másik fontos tényező, hogy passzoljanak egymáshoz a ruhái.

a barátom öltözködése teljesen rendben van. normális farmer ( nem cső, nem trapéz), valami hozzá illő pulcsi/ing/póló évszaknak megfelelően, bőrdzseki, ha kell, sál. a cipő már kissé macerás, több fajtát is felhúz. van néhány tornacipőszerűsége, sportosabb cipője, bakancsféle cipője, férfiasabb darabok. igazán jól öltözik, bár már érettebb is azért, 27 éves.

19L

2011. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ja, és nagyon szeretem a lazább zakóit is, amit szintén fel lehet venni farmerral, pólóval, de akár inggel is.

előző voltam.

2011. nov. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem az SP-s válasz vicc volt, irónia, úgy gondolom. ha meg nem... hát van ilyen is :D
2011. nov. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
tényleg vicc volt :D de sajnos tényleg az jön be a legtöbb csajnak.
2011. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam ,hogy az SP-s az nem komoly.. :D
2011. nov. 7. 13:35
 10/15 anonim ***** válasza:

Szexxy [link]


Ö a mostani barátom :)

2011. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!