Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok-fiúk. Szerintetek...

Lányok-fiúk. Szerintetek ribancos, ha egy lány miniszoknyát hord? :O

Figyelt kérdés

mert..én nyáron sokszor hordtam azt. volt hogy csak felvettem egy sima pólót meg egy tangát és egy szoknyát,és indultam előre. a lányok lenéztek,de a pasik meg nyomultak rám.

azok a lányok féltékenyek voltak? vagy mi? mert egy pasinak se volt gáz hogy miniszoknyában voltam.

ribancos hogy miniszoknyát is hordtam?:S


2011. jan. 13. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szép is lenne, ha már nyáron se hordanátok miniszoknyát...
2011. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát én szeretem.
2011. jan. 13. 21:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos csak vastag volt a lábuk, és irigykedtek rád.
2011. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a lányok már csak ilyenek...:D az is lehet,hogy túl rövid volt nem?:P
2011. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

igen irigyek voltak.szokd meg,és szard le őket.

amúgy ribancos vagy nem minden nőnek az a vágya,hogy megmutassa magát és szexi legyen.

2011. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor gáz, ha megtépik a rojtját és fáj.
2011. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát valljuk be, nem mind1, hogy milyen az a miniszoknya!

Lehet kihívó, ribancos is, ez nyilván bejön a nőcsábászoknak, a normálisabb nők meg fújolnak rá, kiröhögik. Gyakorlatilag végülis az ilyeneket minden pasi megbámulja, még akkor is, ha a többségének csak egy menetre kellenének az ízléstelen ringyók.

mert hát igen, vannak olyan olyan önkritika nélküli lányok, akik ezt megengedik maguknak: [link]

[link]

[link]


Na de vannak normális miniszoknyák is ugye. Ha olyan szoknya volt rajtad, amiből nem lógott ki azért a feneked, bugyid, nem bőr/latex, nem átlátszó, nem egyéb r/bancos kinézetű, akkor a lányok valószínűleg irigykednek a lábaidra, a fiúknak meg tetszel.

[link]

[link]

[link]


Mindemellett persze az is meg lehet, hogy vastagok a lábaid/x lábaid vannak, kacsán mész, a fene tudja, és ezért bámultak. Vagy az, hogy szimplán nem tetszett nekik, mert hát ugye az ember nem tetszhet mindenkinek.

2011. jan. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
tuti csak irígykedtek.lehet nekik nem áll jól a szoknya és nem tudják hordani és ez zavarja őket.de nyáron nem is kell hosszúnadrágba járni mikor a nőknek kitalálták a szoknyát.
2011. jan. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

NEM!

a kérdés viszont nagyon gyerekes.

2011. jan. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat * *
2011. jan. 16. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!