Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Égő az, ha egy kövér lány...

Égő az, ha egy kövér lány miniszoknyát vesz fel, vagy topot?

Figyelt kérdés
Én egy 19 éves lány vagyok, a korombeli lányok mind nagyon kirívóan öltözködnek, én viszont nem vagyok kibékülve az idomaimmal. 165 cm magas vagyok, és 81 kg. Itt-ott akad felesleg rajtam. Nem akarom, hogy kinézzenek, amiért nem követem a mai trendet, viszont azt sem akarom, hogy kinevessenek - ezt sajnos megértem, mert még én sem tudom elfogadni magam - ezért nem tudom, hogy érdemes-e felvennem ilyen ruhákat. Kérlek segítsetek, mert ez a dilemma elhatalmasodott rajtam!
2009. aug. 2. 00:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem inkább ne. Rövidebb szoknyát nyugodtan horhatsz, nem kell bokáig érőt, de a minit hagyd meg az igazán vékony lányoknak. Rajtam is van pár kiló plusz (180 cm, 80 kg), sokáig csak hosszú szoknyában jártam, nemrég vettem egy picivel térd fölött érőt és rájöttem, hogy milyen jól áll. A topra fel szoktam venni egy horgolt bolerót vagy vállamra terítek egy kendőt, szóval nem nagyon villogtatom ki a karomat, mert nem vékony. A japánujjú blúzok és a romantikus vállracsúsztatható felsők is nagyon előnyösek lehetnek, de ne legyen kinn a pocid, mert az szerintem elég ízléstelen, ha nem teljesen lapos.

De utcán sok kifejezetten kövér lányt és nőt látok, akit nem érdekel, hogy hogy néz ki, kinn van a hasa, melle, mindene. Engem zavar és nem szeretném ha a szembejövők maguukban mosolyognának.

2009. aug. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

olyan ruhát hordj, amiben jól érzed magad. Nem kellfeltétlenül odacuppanós szoknyát hordani, lehet fordosat, vagy lengébbet felvenni, azokban i vannak minik. elég divatosak manapság a tunikák, azok pl előnyösek lehetnek ha van egy kis pocakod. Vagy vannak azok a cicanadrágok amiket a szoknya alá szoktak felvenni, de válassz feketét, az slankít, ha vastag a combod. hodrj magassarkút, az nyújtja a termetedet, illetve a hangúly a kevésbé problémás területen legyen. ha a melleid jók akkor egy kivágottabb felső, ha a lábad jó akkor egy rövidebb szoknya

a lényeg hogy jól érezd magad abban, amit viselsz

2009. aug. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az elsővel és a másodikkal is egyetértek, olyan ruhát kéne hordani, amiben jól érzi magát az ember, de nem lesz röhejes mások szemében. Mert ha mások nem nevetnek ki sokkal könnyebb természetesen viselkedni. Szóval akkor ne feltétlenül a divat legyen az első, hanem az önérzet?
2009. aug. 2. 00:42
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Ne hordj nagyon szűk ruhákat, mert akkor úgy fogsz kinézni, mint egy kötözött sonka. 165cmhez 81kgval ne haragudj, de én nem mutogatnám se a hasam, se a combom. Vegyél fel szoknyát, toppokat, nyugodtan, de ne úgy öltözz fel mint a Rubint Réka, hogy mindent a kirakatba. Jobb, ha a hasad nincs kint és a szoknya se legyen mini, térd felett max egy ujjnyival legyen vége, az mindenkinek előnyös.
2009. aug. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Első vagyok: divat is, önérzet is megmaradhat, nekem nagyrészt remélem sikerül összehozni. Sokat hordok szoknyát (hosszút, térd fölött érőt vegyesen most már), nadrágot picit hosszabb blúzzal, elég sok olyan hercegnős felsőm van:) (én csak így hívom azokat a vállracsúsztathatós parasztblúzszerűeket), szeretem a picit bővebb ruhákat is, ami azonban kiemeli, hogy szép a mellem és a derekam. Fontosak a kiegészítők (fülbevaló, nyaklánc, táska), a szép, elegáns cipő. Hordj bátran magassarkút, az is nyújtja az alakod. Teljesen lapossarkút nem nagyon jó, bár én magas vagyok, de én sem járok teljesen laposban.
2009. aug. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Ilyesmire gondoltam a hercegnős felsővel:) (Csak nem ilyen átlátszó persze és egy kicsit hosszabb, de szoknyához rövidebb is jó.)

2009. aug. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem szeretnélek megbántani, de ilyen méretekkel inkább ne egyelőre. a teltkarcsú lányok némelyikén jól állhat a mini meg a hasvillantós top, de rajtad aligha. van egy lányismerősöm, ő is ilyen súlyú mint te csak ő magasabb nálad, és egy buliba miniben meg passzos topban jött, hát... bizony voltak megjegyzések rá a háta mögött a fiúktól:S adj le a súlyodból aztán kipróbálhatod magad miniben és még csak kínosan sem kell érezned magad.
2009. aug. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

az a fontos hogy jól érezd magad a ruhádban. semmit ne azért tegyél mert divat.

egyébként a függőlegesen csíkos ruhadarabok optikailag vékonyítanak. úgyhogy ha úgy döntesz hogy szoknyát veszel fel, akkor válassz ilyen mintájú harisnyát vagy szoknyát vagy ruhát. :)

2009. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem egy kövér lánynak nem igazán ez a ruha való.De mindenkinek szive joga.én sem vagyok kifejezetten vékony,és elég vastag csipőm van :/ ezér hozdok inkább néha hosszított felsőt,térd és boka közötti nadrágot.Amúgy hosszú farmer hordok áltaálába:/ ha nagyon ragaszkotsz a szoknyához,akkor szerintem ne a minit válaszd,talán térdig érőt,vagy hosszabbat.A topott se ajánlanám:/ bár nemakarlak befojásolni, amiben jolérzed magad.Persze láttam már egy pár embert velem szembe jönni az uccán,aki miniszoknyában és topp ban mászkált,hát nekem viki lenne :/ [ha hasonlót írtam le mint az előtttem lévő komik akkor elnézést kérek]
2009. aug. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"hát nekem viki lenne"


Mit jelent a viki?

2009. aug. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!