Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat még a hegyes orrú...

Divat még a hegyes orrú cipő/csizma? Te milyet hordasz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy azt hordjam, ami nekem tetszik, stb, de azért érdekelnének a vélemények! Egyébként én hordok hegyes orrút is és kerek orrút is, de több a hegyes orrú cipőm. Mostanában nem vettem semmilyen lábbelit, szóval a régiek amik vannak azok szinte mind hegyes orrú.

Légyszi a korotokat is írjátok!Köszi :)

18/L


2011. jan. 19. 13:34
1 2
 1/12 anonim válasza:

Hááát, hogy divat-e? Már nem igazán...

De engem se zavar, nekem csak ilyenek vannak és azt veszem fel, ami van. Úgy se ad senki másikat a lábamra az utcán.

2011. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Mivel a véleményünket kérted, ezért nem is fogok mást mondani, csak azt, amit gondolok: szerintem iszonyat ronda... Főleg az olyan, aminek a vége néhány mm-re szűkül... Nem tudom neked milyen van, de nekem eddig egy hegyesorrú cipő se tetszett. Hegyesorrú cipőt a 40-60 éves nőkön látok, néhány cm-rel felhajtott nadrággal, hogy kilátszódjon a csizma... szerintem nagyon gáz. De ha neked tetszik, hordjad, nem fog senki se megkövezni érte.
2011. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A 2.-hoz csatlakozom. Szerintem is iszonyat ronda, sosem láttam még egy szép darabot sem.

Nekem csak normális, kerekített orrú cipőim vannak/voltak :) 22/L

2011. jan. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Borzalmasan néznek ki! Néhány lábon úgy néz ki mint valami gólyacsőr! Sima cipővel, nem túl hegyes orral még jó, de ... nézz csak körül:


[link]

2011. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Hát amikor megláttam anyán..Úgy nézett ki mint a Nyigati Boszorkány:D

De nem érdekel különösebben ki mit hord,mindenki azt ami neki tetszik.

De ha már kérdezted,szerintem borzalmas.

Azt nem tudom divat-e.

2011. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A hegyes orrú cipő örök divat, csak most éppen a kerekítettebb orrú a menőbb. Emlékszem pár éve, még a kerek orrú miatt voltak kiakadva.
2011. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: igen, a divatszolgák. M?int láthatod, ide olyanok írtak főképp, akik sosem kedvelték a hegyesorrút. Mondjuk nekem a 41-es lábamra érdekes is lenne, még ha tetszene is...
2011. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem van mindkettőből egyformán. A kerek oké, hogy divatosabb jelenleg, meg kényelmesebb, de én soha nem vennék fel ilyet pl. egy ünneplő/elegáns ruhához, mert olyan "bunkó" kinézete van. Párom pl.mindig kiröhögi a kerekorrú cipőket, pedig tényleg vannak szépek. Egyedül a balerinacipővel nem fogok sohasem megbarátkozni, azokat mindig lyan szerencsétlennek és nyominak találtam...


Ha meg nincs pénzed minden cipődet kerek orrúra cserélni a divat miatt, hát nem tedd. Nem csak vénasszonyok hordják, nagyon sok fiatal nőn látok.

2011. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát igen, egy nagyobb lábon nem a legszebb, de nekem pl 36-os lábam van. Szerintem jól néz ki, nekem egyedül a nagy lábon nem tetszik. Köszi a véleményeket, de jöhetnek még :)

Úgy látom szinte senkinek nem tetszik a hegyes orr :S Na nembaj, ezért tényleg nem fogom lecserélni a cipőimet, főképp azért mert nincs annyi money-m :D

2011. jan. 19. 17:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik én a kerek orrút nem szeretem, nem is tetszett soha.Egy van, az is csak azért, mert hirtelen kellett és nem volt hegyesorrú a boltba.(vagyis volt, csak nyári nem)

Pedig nekem nagy lábam is van, de elegánsabbnak érzem a hegyes orrút.23/L

2011. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!