Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról a sok...

Mit gondoltok arról a sok ruha utánzatról?

Figyelt kérdés
Pl. amik a kínaiakba vannak azok a converse utánzatok meg z 5 csíkos adidas utánzat meg most láttam mayo chix kabát utánzatokat is.Szerintetek is gáz?
2011. jan. 19. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mért lenne gáz én úgy gondolom hogy a ruha viselhetőségét és kinézetét nem a márka jele szabja meg az a ruha ugyan úgy lehet viselhető és stb... Fölösleges több tíz ezret kiadni egy ugyan olyan ruháért ráadásul arra sincs garancia hogy sokkal tartósabb lesz mint az utánzatai !
2011. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sokan vannak, akiknek nem telik az eredetire, vagy nem ez alapján ítélnek.
2011. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
szerintem elég gáz én ilyeneket soha nem hordanék van gagyiba is olyan aminek nem kell valami koppintása lennie és jol néz ki akkor hordjon olyat az illetö szerintem...
2011. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Cleptomaniac ***** válasza:
Jah, nagyon gáz, mikor ugyanaz a pl. piros felső 6-szor jön veled szembe 10 perc alatt.
2011. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Például ugye ez a Szerelm, szex téma "párkapcsolatok" fejezete. Namost mi a hétágú ördögfarok köze van a szerelem-szex témához a kínai ruhadivatnak? Van valahol egy "divat" téma is.
2011. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Cleptomaniac ***** válasza:
54%

Hát pl. én nagyon nem kívánom meg a pasim, mikor ezekben a kínai utánzatokban... :) Olyankor elővesszük szépen a Burda-t meg anyukám varrógépeit, és készítünk olyan ruhákat, amiben ha meglátom, legszívesebben térdelnék elé...


Némelyik még büdös is, egy inggel jártunk úgy, hogy mire kimostuk belőle a szagot, szétrongyolódott az ing is.

2011. jan. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is csak ritkán telik eredetire, de olyankor direkt figyelek rá, hogy még véletlenül se vásároljak utánzatot. Én cikinek tartom, ráadásul az utánzatok minőségre sem közelítik meg az eredetit.
2011. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolóval egyet értek,és az első válaszolónak írom,hogy én se föltétlen márkás ruhákat veszek(kínaiba is szoktam vásárolni) De semmi pénzért nem vennék fel ilyen ruhákat...Erről ennyit szerintem!
2011. jan. 20. 14:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Az nem irritál, ha esetleg noname egy ruha...de amikor így direkt elírva, vagy kicsit más logoval látják el a ruhát, na attól a hideg ráz ki. Mondjuk a Converse-től alapból.:)
2011. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én vettem a Colosseumban egy felsőt, ami a Kenvelo-ban is volt,de nem tudtam, hogy utánzat és annyira nem érdekel, nem a márka teszi a ruhát.(kivéve ha a minőséget nézzük)
2011. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!