Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó minőségűek a Zara, Mango...

Jó minőségűek a Zara, Mango ruhák? A Broadway fashion-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Zaráról tudok nyilatkozni, a farmerem onnan több mint egy éves, és még mintha új lenne, pedig majdnem minden nap hordom. Egy tornacipőm is van onnan, azt is ugyanakkor vettem mint a nadrágot, és ugyanazt tudom erről is mondani, mintha új lenne. Most hirtelen más nem jut eszembe, biztos van onnan 1-2 pólóm is, de szerintem azokat már elajándékoztam húgomnak. :D
2011. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 komiczu válasza:
Nekem nagyon sok Zarás cuccom van és az a tapasztalatom, hogy amire rá van írva, hogy Good Price, azt nem szabad megvenni ha nagyon vékony anyagból van, ugyanis fogja magát és a varrás mentén széjjelszakad egyszerűen. Előfordult, hogy az oldalamnál 6 centi anyag egyszerűen szétvált, meg lyukas volt a hónaljánál, szóval azokkal vigyázni kell, de alapvetően elég jó ruhák. A én Zarás farmerjeim kábé egy évet bírtak, az összes combnál meg kicsit afölött :D kezdett szétválni, (és az 54 kilómmal nem vagyok vastagcombúnak mondható) csak nem olyan jó anyag, mint egy Levis mondjuk. Egy Zarás farmer 6000-10000 Ft-ba kerül, egy Levis 20000, de ár-érték arányban akkoris jobban megéri egy Levist venni inkább szerintem. A Mangoval kapcsolatban nincs sok tapasztalatom, de a nővéremnek sok Mango cucca van, és jókat hallottam róla :)
2011. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!