Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A farmernadrág alá holnap ha...

A farmernadrág alá holnap ha hideg lesz vesztek harisnyát? Ha igen milyet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindenképp, ahogy néztem elég hideg lesz. Hogy milyet? Mivel úgyse látszik, valami régebbit, ami már szöszös, szerintem egy fekete 100 denes lesz a befutó:)
2011. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tuti!

ha kicsit hidegebb az idő, ki nem megyek harisnya és trikó nélkül!

Sima fekete, asszem szintén 100 denes, kicsit bolyhos!

2011. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem sem árt felvenni. Hány foktól vesztek alulra harisnyát?
2011. jan. 23. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Télen szinte minden nap van rajtam harisnya. Vannak pamut és sima nejlon harisnyáim, mondjuk a pamut komfortosabb :]
2011. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ősztől tavaszig én szinte mindig, eléggé fázós típus vagyok. A nagy mínuszokban előfordul hogy kettőt is el bírok viselni. (első voltam)
2011. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En is ugyanezt csinalom, osztol-tavaszig mindennap van rajtam.

Ilyen fekete, pamut, aminek nincs labfeje, meg van egy futo nadragom, amit ra veszek, ha mar nagyon hideg van.De olyan vekony labam van, hogy ha kettot velveszek, meg akkor is lotyog rajtam a csogatya... (:

20/L

2011. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Naná !

Októbertől minden nap van rajtam, pamut harisnáyt hordok.

2011. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 harisnyababee ***** válasza:
Alap a harisnya ilyenkor is..Nadrág alá vékony(15-20den-es) harisnyákat szoktam, cipőtől függően zoknival. Viszont, ha szoknyát veszek fel (ilyen hidegekben),azokhoz 60-100denes harit húzok. Akkor ha térdnadrágot veszek csizmával, úgy hogy a kettő fedi egymást, akkor ált elég egy 40denes harisnya. Ja és természetesen mind nylon, a pamut harisnyákat utálom.
2011. jan. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!