Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Visszavihetem ezzel az indokkal?

Visszavihetem ezzel az indokkal?

Figyelt kérdés
1 hónapos kabátom gombjairól leesik a perem,ami dísz rajta fémből.Már kb 5-öt elhagytam.Visszavihetem?
2011. jan. 25. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mindenképpen. ha tudják cserélik a gombot rajta.
2011. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is,de ha a kabát tetszik,akkor a gombokat lehet pótolni.Egy méteráru boltban rengeteg fajta divatos gomb van manapság.
2011. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
55%
a boltban lehet hogy nem veszik vissza hiszem már elég rég vetted...sokat hordtad
2011. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

blokk megvan?

hol vetted?


táskával jártam nemrég ugy,hogy páromtól kaptam ajándékba,erre 2 hét múlva elkezdett foszlani az alja...fél év gari van rá...visszavittük,kaptam egy ugyanolyat...bő 1 hét után ez is foszlott csak máshol...választottam másfajtát,cipzár 2 napot birt,folyton beakadt...visszaadták a pénzt amikor mondtam hogy bocs,de onnan nekem nem kell semmi,van jobb dolgom mint 2 hetente odajárni...

2011. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
tudom,hogy lehet gombot venni,de ne kelljen már 20 000 ft-os kabáton lecsrélni.megvan a blokk igen,reserved-ben vettem
2011. jan. 25. 13:56
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Kedvesebben is válaszolhatnál. Szerintem mindenki elég normális választ adott neked.
2011. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem volt a válaszával. Ezt szerintem nem úgy értette, hogy hülyeséget beszéltek, baromság lenne kicserélni a gombokat. Hanem hogy felháborító, hogy egy ilyen drága kabáton tönkremennek a gombok, és nehogymár még ő cserélje ki. Ez a boltra nézve gáz, és a válaszotokkal volt gondja.
2011. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
bocs, nem a válaszotokkal volt gondja
2011. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Ok.Én csak felajánlottam ezt a lehetőséget,mivel nem tudtam,hogy 20ezer ft-os kabátról van szó és feltételeztem,hogyha a kabát annyira tetszik,hogy nem akarna tőle megválni ennek ellenére sem,akkor így megoldható a dolog.És mivel sokan nem gondolkoznak ilyen lehetőségben.
2011. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
amúgy részemről peace.Tényleg elég sz*r hogy az ember kiad egy cuccért ennyit,és cserébe ilyen minőséget kap.Én is jártam már így nem egyszer drága cuccal.
2011. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!