Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megnyílt a deichmannos cipőm...

Megnyílt a deichmannos cipőm talprészénél a ragasztás.3hete vettem, visszavihetem?

Figyelt kérdés
Szerintetek kicserélik egy ugyanilyenre vagy megjavítják vagy az megoldható lenne, hogy had vásároljam le az árát, nem akarok még egy ilyen sz*r minőségű, fazonú csizmát. Az gond ha nem pont ugyanabba a Deichmannba viszem vissza amelyikben vettem, hanem egy másikba?
2010. nov. 13. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
oda kell vinni,ahol vetted.
2010. nov. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ha a blokk megvan, igen. A d. egyébként két évig ad garanciát a többi féléves garanciával szemben.

Nekem soha nem volt gond, egyből felajánlották, hogy nézzek körül és vásároljam le.

2010. nov. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindegy hova viszed vissza, ha csak a ragasztás vált le, akkor csak javításra küldik.egyébként ha csere, akkor mindig levásárolhatod, nem kötelező ugyanolyat venned, mint amit visszavittél...
2010. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végül visszavittem... egy borzalmasan bunkó hölgy volt az üzletvezető. Én kedvesen elmondtam, hogy mi a baj a cipővel az üzletvezető hölgy pedig olyan volt mint egy tuskó... A cipőt elküldték cipészhez, le nem vásárolhattam, ki nem cserélték. Maximum ha leválik a talpa újra akkor felajánlják, hogy vásároljam le.
2010. nov. 26. 23:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Érdekes hogy veled így bántak tényleg tuskó nő lehetett! Én mindig a Deichmannban veszem a cipőimet pont ma vittem vissza két cipőt mert az egyik bellülről gyártási hibás volt a másiknak bedig kiszakadt a talpa és lemált a ragasztásnál. Két Deichmannba vittem,egyiket azegyikbe másiakt a másikba,ahol vettem őket. Mindkét helyen azt mondták hogy keressek annyi értékbe másik cipőt ahelyett amit visszavittem. Egyik boltban találtam helyette ugyan olyan a másikban viszont nem úgyhogy adtak 5990 forint értékű utalványt (ennyibe került a cipő) amiből az ország bármelyik Deichmannjában vehetek ennyi értékben cipőt.

Vettem náluk nemrég egy velúrbőr csizmát,direkt kérdeztem az eladótól hogy nem ázik e be, azt mondta hogy ad hozzá egy sprayt és azzal fújjam be így 100%-ra nem ázik be. Ma kimentem a hóba és azonnal beázott. Észrevettem a talpánál a ragasztásnál málást remélem tönkremegy és visszavihetem hogy válasszak helyette egy bőr csizmát mert nem akarok egész télen átázós csizmába járni.

2010. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó! Akkor te nagyon szerencsés vagy! :) Nekem azt mondták, hogy bármi van a cipővel (gyári hiba, akármi...) az első cipészt köteles vagyok elfogadni. Nekem a talprésznél nyílt meg a csizma... Amúgy én a Mammutban lévő Deichmannba vittem vissza, mivel ott is vettem. Te melyikbe jársz?
2010. nov. 28. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!