Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A sima talpú cipőiteket ti is...

A sima talpú cipőiteket ti is csak száraz időben hordjátok?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy bokacsizmát a Deichmannban, és szólt az eladó a pénztárnál, hogy csak száraz időben hordjam, mert sima a talpa... Nekem eddig mindig sportcipőim voltak, szóval nem igazán van tapasztalatom e téren, de nem gondolnám, hogy annyira csúszna az új csizmám, mert sima talpa, vagy tévedek?
2011. jan. 25. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
tévedsz
2011. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha teljesen sima talpú,nincsenek rajta barázdák akkor elég csúszós lesz.Főleg ha a talpa kemény műanyag.Sajnos a mostani csizmák többsége ilyen.Én inkább szárazabb időben veszem fel.Nekem még a suli folyosóján is csúszkál.:S
2011. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

eddig nekem is csak sportcipőim voltak, és most vettünk egy sima talpú bokacsizmát. jól meg szívtam. :S a hóba nagyon csúszik a talpa..

ha csúszkálni megyünk a többiekkel ezt veszem fel, mert olyan mint ha jégkori lenne. xD

13/L

2011. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem a balerina cipő, ami műbörből van bevált 10 centis esővízben is, pedig ugye nem erre az időre van kitalálva!- semmi baja nem lett szárítás után sem. :) Szerintem tök mindegy, hogy milyen időben hordod.Persze, ha esős idő van, nyilván ne vegyél fel velúr lapos talpút.
2011. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igazából a kora tavaszi időre vettem a bokacsizmát, de akkor is eshet eső, és a vizes aszfalton még cikibb elcsúszni, mint hóban:) De ha van, akinek már a folyosón is csúszik (nem lehet, hogy fel volt mosva?:)), akkor már tényleg nem tudom, hogy hol lehet ezeket hordani...

Az utolsótól kérdezném, hogy a balerinájának is sima-e a talpa, és az nem csúszik az esőben?

2011. jan. 26. 10:51
 6/10 anonim ***** válasza:
esőben nem csúszik, max. beázik. hóban tényleg csúszós, úgyh vigyázz!
2011. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
boltban kapható ilyen pici tapadó korong tudod mint a zoknikon is van olyasmi..minda kettőre ragasztasz 3-at és megvan oldva bármikor horhatod:D
2011. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de ha sehol sem találsz..nagyobb üzletekben drogériákban(rossman..dm..tesco:D) a fogkeféken bemutatják h h milyen a fogkefe nyelv tisztítós része azokat leszeded otthon pedig pillanat ragasztóval felragasztod..ne hurrogjatok le..ez is egy megoldás:D
2011. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, az utolsó választ, már csak az a kérdésem, hogy ezek mennyire tartós megoldások?
2011. febr. 25. 14:09
 10/10 anonim ***** válasza:
hát nekem régen..3-4 hetente újakat kellett rá raknom:D
2011. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!