Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megnézitek azt, vagy meg van...

Megnézitek azt, vagy meg van a véleményetek arról akin valami nem áll jól, de ő hordja mert magának tetszik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kirívó akkor igen, gondolok pl. arra, ha valaki 150 kilósan haspólót hord.. Sajnos láttam már ilyet az utcán, megrázó élmény volt... De az olyasmit pl, ha valaki mittomén a szőke hajához sárga felsőt vesz, vagy lila felsőhöz piros nadrágot, azokat nem, elvégre mindenkinek más az ízlése. 19L
2011. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azért kérdezem mert nemrég vettem egy fullcap sapkát nyárra, és hát nagyon nem hordtam még baseball sapkát meg hasonlót,csak nekem az a bajom, hogy jobban hallgatok mások vélemyényére.Végülis meg szerintem jól áll rajtam és nem akarok egós lenni!!
2011. jan. 25. 22:41
 3/10 A kérdező kommentje:
amúgy 15/F vagyok
2011. jan. 25. 22:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan felveheted, meg ha jobban hallgatsz mások véleményére, akkor mondjuk kérdezd meg barátnődet vagy valakit akiben megbízol, hallgatsz rá.:)
2011. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bocsii akkor *haver.xD
2011. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nemgond!:D
2011. jan. 25. 22:46
 7/10 A kérdező kommentje:

Meg mikor pl. felveszek valamit amit addig nem hordtam de tetszik akkor olyan érzésem van ha mindenki bámulna meg stb.

így öltözködés terén nincs nagy önbizalmam az a gon.

2011. jan. 25. 22:48
 8/10 A kérdező kommentje:
amúgy ti ezekkel, hogy vagytok? nem érdekel titeket ki mit mond?
2011. jan. 25. 22:48
 9/10 anonim ***** válasza:

engem nem szokott, én nekem tetszik, bejön magamon, jól érzem benne magam, ezentúl pár számomra jelentéktelen ember nem számít. ha valami olyan hogy nagyon nem, akkor barátnőm szól és kész. az ő véleményére adok. bár azért azt hiszem van annyi szépérzékem hogy ez nem történik meg.

hidd el az sokkal idegesítőbb mikor felveszel valami különlegeset, és legközelebb már másik 3 emberen is az van.

2011. jan. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel más mit mond. Ha érdekelne, úgy néznék ki, mint egy plázamacska :DDDDD -.-
2011. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!