Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik neked ez a stílus,...

Tetszik neked ez a stílus, viselnéd?

Figyelt kérdés

Mit gondolnál arról a lányról aki ilyet hord?

[link]


2011. jan. 26. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én azt, hogy van egyénisége, ahelyett hogy azt hordja amit rá kényszerítenek, inkább olyat hord ami tetszik neki.
2011. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem gusztustalan, teljesen elállnak a színek, emellett az egész olyan innen-onnan összelopott stílusokból van.

Nem tetszik!

2011. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nos az attól függ, hogy áll az illetőnek. vagy azt, hogy egyedi, vagy azt, hogy nagyon egyedinek akar tűnni:D
2011. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hm, hát hümm.. Érdekes. :) Én tuti nem hordanám.
2011. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szar az izlése,és h ki akar tünni.
2011. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hozzám tipikusan illenek az ilyen ruhadarabok, úgyhogy igen, viselném.

De az a szemüveg vagy mi a fején valami borzalom.

2011. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
nekem nem tetszik ez a stílus nem viselném de aki ezt hordaná van egyénisége :)
2011. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ,szerintem az ilyen ruhák nem "hordhatóság " alapján készülnek ,hanem úgy,hogy minél egyedibb,minél drasztikusabb ,és minél hihetetlenebb legyen . Szerintem ilyent a világon a modelleken kívül senki nem hord ,aki hordaná az biztos valamilyen személyiség zavaros lehet . :D

De mondom szerintem nem húzna fel ilyet senki ,és egyébként nem értem azt ,hogy az ilyen ruhák ,hogyan folyásolják be az aktuális divatot .

Érdemes szerintem ezen elgondolkozni ! :D

2011. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A felső csinos, szívesen hordanám, a szoknya viszont nem igazán az én stílusom, biztos furcsán érezném magam benne, úgyhogy azt nem.
2011. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a szoknya gyönyörű, a többi viszont hányinger :) Egyben nem venném fel, csak a szoknyát. Annak is inkább csak a szabása tetszik, más színben jobb lenne:)
2011. jan. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!