Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhák állnának jól neki?

Milyen ruhák állnának jól neki?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek szeretnék venni egy ruhát. Hosszú, fekete göndör haja van, kék szeme és fehér bőre. Nem rocker, szeret csinosan öltözködni. Milyen színű ruhák állnának neki hihetetlenül jól?
2011. jan. 26. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A fekete haj miatt a fekete az biztos jól áll neki, de lehet hogy ez csak az én mániám.:)
2011. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!:)
2011. jan. 26. 22:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor fekete hajam volt (nekem is világos a bőröm) én az élénkebb színeket részesítettem előnyben: kék, zöld, esetleg piros + szeretem a feketét és a szürkét is. Olyan színt válassz,amit egyébként is szívesen hord, általában mindenkinek van pár szín, ami a ruhatárára jellemző. Én a fehér kivételével a natúr színeket nem szeretem (drapp, fáradtrózsaszín, világosbarna stb..), mert sápasztanak és penészvirágnak érzem magam tőlük, de lehet, hogy a barátnőd pont ezeket kedveli...
2011. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
türkízkék :D most hogy hirtelen így elképzeltem a barátnődet ez ugrott be de lehet ez meg az én hülyeségem :)
2011. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre tudd meg, milyen színeket szeret! Mert hiába áll neki valami nagyon jól, ha amúgy meg utálja.

A fekete, a kék (főleg a sötétebb árnyalatok), a lila, a meggybordó biztos jól állnak neki. Semmiképp ne válassz narancssárgás, vagy kivizöldes színeket!

2011. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz!!!
2011. jan. 26. 22:27
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
A vörös és a bordó elképesztően kiemeli a szép fehér bőrt és a fekete hajat.;)
2011. jan. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
feher,vörös,bordo:)
2011. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha fekete (és ez az eredeti hajszíne, vagy az eredeti ehhez nagyon hasonló) hajú, fehér bőrű, kék szemű, akkor valószínűleg tél típus. Vöröset ne! Legalábbis narancssárgába hajló vöröset semmiképpen ne! Meg semmilyen meleg színt! A bordó, meggybordó a piros hidegebb árnyalatai, azok biztos jól állnak neki.
2011. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolso előtti vagyok. énis inkább olyan meggy szinehez hasonlo arnyalatokra gondolta,nem teglavörösre vagy vlmi....:D
2011. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!