Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhák, cipők állnának...

Milyen ruhák, cipők állnának jól nekem ilyen alakkal?

Figyelt kérdés

19 éves, némileg elkeseredett lány vagyok. Nem eszem műkajákat, igyekszem minél egészségesebben élni és egyre többet mozogni, kicsi korom óta rendszeresen sportolok és mindenhova gyalog/biciklivel járok, ennek ellenére a 180 centimhez 85kg vagyok, combon, fenéken (főleg ott) és hason is van rajtam felesleg, amit szeretnék ledolgozni, de nehezen megy. Tavaszra, nyárra szeretném megújítani a ruhatáram, de nem tudom, hogy álljak neki. Milyen fazonú nadrágot vegyek? És felsőket? Nem jellemző rám a kimondottan nőies öltözködés, nem szeretem az ingeket, blúzokat, magassarkút meg hiába szeretnék, ehhez az alakhoz, magassághoz nem hinném, hogy bármelyik jól nézne ki. :( Valami tavaszi cipőt is vennék, de a balerina meg nem tetszik. Amúgy nagyon hosszú lábam van, csak sajnos vastag. A vádlim is, de az tiszta izom, amivel nem hinném, hogy lehet mit kezdeni.

Többnyire farmert (nem csőgatyát) hordok színes, mintás pólókkal, és tornacipővel vagy bakanccsal, nagyon szeretem a fekete cuccokat szivárványszínű kiegészítőkkel. Alapvetően rockernek mondanám magam, de az együtteses pólókból és hasonlókból már kinőttem egy ideje. :)


Bocs a sok rizsáért, de próbáltam viszonylag pontos képet festeni magamról. Tudnátok nekem tanácsot adni?


2011. ápr. 12. 18:14
 1/5 anonim válasza:
mindenképpen csőgatyát, vagy egyenes szárút, ülepeset esetleg... farmer.. pántnélküli felső, hosszított felső, rövidújú poló, atléta... esetleg egy sarut beszerezhetsz (:
2011. ápr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pánt nélküli felsőt ne húzz fel. Hosszított felsőket húzz, magassarkú cipővel :)
2011. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet!:)
2011. ápr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia! ha nem sikerül lefogyni, akkor lehet, hogy genetikailag vagy ilyen :( akkor sajna nem fog menni... vagy nem vagy elég kitartó :))) szerintem próbálkozz még vele

ruhákat illetően szerint olyan nadrágot vegyél, ami nem teljesen szűkszárú, de nem is trapéz, hanem olyan csőszárú(egyenes). felvehetsz viszont cicanadrágot is de azt csak hosszított tunika felsővel. szerintem a magassarkút fontold meg, hidd el a nőiesség egyik szimbóluma. a saru tényleg jó ötlet! :) válassz vidám trikót, pólót ahhoz mondjuk mellényt.

2011. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek! =)

Jó is, hogy írtátok, teljesen kiment a fejemből, hogy van sarum, olyan rég volt rajtam. De amint kicsit jobb idő lesz, elő is veszem.

Utolsó, nem szeretném a genetikára fogni, mert sokak szerint ez hülyeség, de tulajdonképpen lehet benne valami, mert világéletemben ilyen voltam. =(

De azért a továbbiakban is igyekezni fogok...

2011. ápr. 14. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!