Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretitek a karórát, illetve...

Szeretitek a karórát, illetve viselitek?

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiaktól kérdezem, hogy ki hord karórát, és milyen márkát? Ha órát vásároltok, mennyi az összeghatár ami még belefér, vagy megteszi a legolcsóbb is? Elegáns egy szép karóra? Köszönöm.
2011. jan. 28. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. IWC Schaffhausen.
2011. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Párom mindig hord órát, amióta csak ismerem. Melóba van egy lestrapált casio-ja, ha normális szerkót visel, akkor van egy másik, szép. Nem árra, vagy márkára vásároltuk, neki a kinézete tetszett meg. A kedvence egy 2500ft-os óra volt, amit spanyolban vettünk, csak véletlenül összetörte. Sztem egy szép óra nagyon is elegáns tud lenni férfin és nőn egyaránt.

Az viszont tuti, hogy 15 ezernél többet akkor se adnék ki órára, ha aranyból lenne. :)

2011. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Két Casio karórám van és Q&Q... 1 sportos, másik kettő meg elegánsabb. Nem mindig hordom és egyik sem volt drágább 20 ezernél.

Annyira nem érdekel, hogy kiadjak 100 ezreket, bár ha milliomos lennék, akkor Breitlinget hordanék. :D

2011. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nyáron szoktam amikor pólóban/ingben vagyok, mert akkor látszik :P Casio Edifice órám van, 50k volt.


19/F

2011. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Én is szeretem az órákat, és viselem is.:) Drága órát sosem vettem! A lényeg, hogy valami megfogjon benne. A legutóbbi óra amit megvásároltam, egy "filléres" óra ami nagyon klassz szerintem: [link]

Ettől egy kicsit drágább volt, mert üzletben vettem.:))

2011. jan. 28. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó ez az oldal, amit belinkeltél! Köszi!
2011. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem.. kicsi koromban volt egy...fehér alapon piros eprek voltak rajta. :) Szerettem :)
2011. jan. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!