Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha turkálóból öltözködöm?

Ciki, ha turkálóból öltözködöm?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 16:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%

Nem.

Miért kéne bárkinek is tudnia róla???

2010. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
10%
szerintem igen :(
2010. szept. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
egyáltalán nem gáz.:)
2010. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

Egyáltalán nem! Mármint, nem értem mi lenne ciki rajta. Sokkal jobb és egyedibb ruhák vannak fillérekért, mint egy boltban.

Nem értem, hogy a 2. válaszoló mit tart ebben cikinek? Sztem azok az emberek a gázok, akik képesek kiadni 6000 forintokat egy csicsás felsőért... Egy turkálóban 30 pólót kapsz (sőt), ennyi pénzért, és biztos, hogy nem lesz máson is olyan! Szóval hajrá! Nyugodtan menj turkálóba! Nem vagy egyedül! Ha pedig egy hülye, ízlésficamos, anyagias személy szólni mer érte, húzz be egyet a nevemben! Felhatalmazlak! :D

2010. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
A sznobok úgyis gáznak tartják. Az átlag, normális ember nem. :)
2010. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem az, bocsi! Én nem vagyok sznob, sőt soha nem voltam gazdag, de inkább kevesebb ruhám van,amik újak és igényesek, minthogy legyen 30 felsőm, amibe elöttem már valaki jópárszor beleizzadt!Lehet,hogy kimossák, fertőtlenítik, de...Szerintem ez nem sznobság, csak más a véleményem!Engem úgy neveltek, hogy inkább egyen kevesebb minőségi dolgom (legyen az ruha, sminkek, műszaki cikkek bármi), mint sok minőségtelen...És ugyanígy vélekedek a kínai boltokról is!
2010. szept. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Én is így gondolkoztam sokáig, hogy még körülnézni sem mentem be turkálókba, mert attól féltem, hogy meglát valaki, amint onnan lépek ki. Aztán egyszer a párom elvitt egy ilyesféle boltba, neki egy ismerős ajánlotta és elmentem körbenézni. Aztán kiderült, hogy nem kimondottan csak agyonhordott/mosott szarok vannak, hanem sok volt raktárkészlet és mérethiányos outletes áru is. Na olyanokat szedtem össze egy párat és így lett teljesen eretedti és még hordatlan DIESEL nadrágom 1000,- azaz egyezer forintért stb stb. Tehát olyan holmit meg lehet venni simán, ami nem agyongordott, hanem ilyen kifutó meg outletes cucc. Épp most vettem a vaterán is "használt" ruhákat párat. Egytől-egyig olyanok, hogy megvették, de kicsinek vagy nem tetszőnek bizonyult. Tehát egyszer felpróbálták. Vagy ilyen outletes áru.

Mondjuk fehérneműt, alsóruhát, cipőt nem vennék használtat, de pl egy dzseki vagy pulóver, ha abszolút újszerű, akkor miért ne lehetne megvenni?

A másik dolog meg az, hogy valóban nem tartozik senkire, hogy honnan veszi az ember a cuccait. Amit újonnan veszel meg, első hordás után ugyanúgy használttá válik!!!

2010. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Nana, álljunk meg. A turkáló nem arról szól, hogy a 77-szer hordott ruháit hordod másnak ! Vannak olyanok, amelyekről te fogod levágni a címkét, ez pedig az esetek 80%-ra jellemző.


Szóval : nem ciki.

2010. szept. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

Szia.

Sokkal egyedibben fel tudsz öltözni turiból. Én is onnan öltözök, és sosem jönnek szembe velem azok a ruhák amiket onnan vettem. ^^, Imádom őket. :)

2010. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2010. szept. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!