Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert oltozik sok dagadt lany...

Miert oltozik sok dagadt lany ugy mintha bomba jo alakjuk lenne?

Figyelt kérdés
tudjatok arra gondolok amikor valaki felvesz csiponacit es a szalonna kifigyel oldalt vagy miniszoknya sonka labakon esetleg haspolo a hordo hason stb stb
2011. jan. 31. 00:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
még a Tesco-ban is lehet kapni egész jó kinézésű ruhákat duci nőknek.
2011. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal nincs baj, ha valakinek van önbizalma duci létére, de azért ízlése is lehet. Szerintem a hurkák mutogatása igenis ízléstelen, közönséges dolog. Nem kell zsákot húzni, van rengeteg ruha, ami pl. a mellekre vonzza a hangsúlyt, vagy most kifejezetten divatosak a hosszú tunikák, amik esélyt sem adnak a csípő és hasrészen való hurkavillantásnak. Lehet ducin is csinosan, ízlésesen öltözködni, de ez nem egyenlő azzal, hogy 3 számmal kisebb, passzos ruhákba kell belepréselniük magukat.
2011. jan. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok duci, mégsem merek miniszoknyát venni, mert kicsit vastag a combom. Pont az ilyenek miatt, akik megszólják az embert.


Én irigylem a hurkamutogatós ducikat. Bár nem szép látvány, és nem értem, miért nem látják ezt magukon, de szeretnék én feleannyi bátorságot legalább, mint ami nekik van.

2011. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

"Ha nekik így jó, akkor miért ne? A baj azzal van, akit ez zavar."


azzal van baj akinek esetleg zavarja a szemet a gusztustalansag ? erdekes felfogas ....

2011. jan. 31. 19:42
 15/19 A kérdező kommentje:

"Igaz, vannak olyan ducik, akik nem látják magukon, hogy hogy néznek ki, idétlenül öltöznek, néha még neked is beszólnak. Na az olyanokat utálom."


valoszinu itt az a kategoria akire gondoltam


nem azt mondtam h nem tud normalisan feloltozni az akinek nincs "modell alkata" (itt jegyzem meg h a modellek nagy resze foleg akik a kifutokon rohangalnak girhes)

nem ezzel van gond meg csak nem is az egeszseges onbizalommal hanem azzal amikor valaki nem hasznalja otthon a tukrot es olyan ruhat vesz fel ami rohadtul nem all jol neki , igazabol nem csak azok tudnak szarul feloltozni akik dagik de azoknak hiper nem all jol a csiponaci toppal


szerintem aki a kerdest elolvassa (es fel is fogja ) annak leesik h nem altalanos tamadast inteztem minden tulsulyos ember ellen ....

2011. jan. 31. 19:48
 16/19 A kérdező kommentje:

"ha más nem, ez a kérdés, ami sokkal gázabb." neked latom a lelkivilagodba gazoltam ( LOL )


ez egy nagyon szimpla kerdes feltehetem mashogy is csak neked (hatha igy leesik h mirol is van szo) ... miert nem nez valaki a tukorbe mielott elindul otthonrol

2011. jan. 31. 19:50
 17/19 A kérdező kommentje:

"de szeretnék én feleannyi bátorságot legalább, mint ami nekik van."

tudod szvsz nem batorsagrol van szo sokkal inkabb dacrol , erdektelensegrol vagy igenytelensegrol

azt hiszem az utolso nehany valaszolo erti mire godolok :))


koszi a valaszokat ... igazabol sokat megtutam az emberek gondolatairol a temaban , igazabol arra voltam kivancsi es nem a kerdesre adott valaszokra

2011. jan. 31. 19:57
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát nem cikibb ez sem annál, amikor egy piszkafa lábú csaj felvesz egy cicanacit rövid pólóval és azt hiszi, hú de jó alakja van. Ugyanúgy nincs önkritikája mintha egy duci lány venne fel derékvillantós pólót, gatyát.
2011. febr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyok annyira nagydarab szerintem, 30-31-es farmerméretet hordok, (40-42 konfekció), de utálom a csípőnadrágot. Viszont csak ezt lehet kapni mindenhol, mármint ami ki is néz valahogy, mert a "normál" derekú farmer úgy néz ki általában, mint egy zsák. Azt köszi, de ott még nem tartok. Magasított derekú farmert szeretnék venni, ami követi a test vonalát, de sehol nem látok ilyet. Felsők: Én nem szeretem mutogatni a hasam, viszont sokszor az olcsó ruhák felcsúsznak, így hiába nem akarom kirakni, kilátszik (nincs hordó hasam, csak épp nem lapos). Drága, márkás cuccokra meg nincs pénzem. Duci boltba be nem teszem a lábam, mert ocsmány, öregasszonyos ruhák. A Caremo-nak ugyan vannak jó cuccai, de annyiért inkább kihagyom, szerintem drága. C&A, H&M felnőtt ruhák nem tetszenek, viszont a gyerekcuccaik aranyosak (Hello Kitty, a lányom imádja.)


Szoknya: Combom elég vastag sajnos, viszont térdtől lefelé rendben van a lábam, térd fölött végződő szoknya jól áll.


Az, hogy úgy vannak szabva ezek a ruhák, ahogy (minden gatya csípő, a nem márkás melltartó 1, max 2 soros, és a többi), arról nem hiszem, hogy a vásárlókör tehet...

2011. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!