Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert oltozik sok dagadt lany...

Miert oltozik sok dagadt lany ugy mintha bomba jo alakjuk lenne?

Figyelt kérdés
tudjatok arra gondolok amikor valaki felvesz csiponacit es a szalonna kifigyel oldalt vagy miniszoknya sonka labakon esetleg haspolo a hordo hason stb stb
2011. jan. 31. 00:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert van önbizalmuk! :) Én esküszöm neked, hogy irígylem őket emiatt!!! Engem meg mindenki azért nyúz, hogy miért nem járok rövid szoknyába, és miért nem "mutogatom" a hosszú vékony lábaimat. Hát azért, mert nem szeretem őket, és semmi önbizalmam nincs. Farmerban érzem jól magam.


De ezeket a lányokat mindig irigykedve figyelem!! Őket bezzeg nem érdekli senki véleménye. :)

2011. jan. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha nekik így jó, akkor miért ne? A baj azzal van, akit ez zavar.
2011. jan. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
attól hogy nincs modell alkatuk még nem kell takargatniuk magukat. ha úgy érzik jól magukat, akkor mi a gond?
2011. jan. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer mentem az utcán, és egy meglehetősen molett (vagy nevezzük kövérnek) lány jött velem szemben miniszoknyában. Rögtön odavonzotta a tekintetem, mert ilyen formátlan és vastag, izom nélküli lábakat az életben nem láttam. Aztán megnéztem, szép, tiszta arca volt, szép haja, a ruhái is színben jól mutattak egymással, magyarul olyan harmonikus volt. Ahogy elment mellettem, láttam hogy izzad (pedig pár napja volt), gondoltam először, ja, biztos a túlsúly miatt. Eszembe nem jutott volna először, szegényt mennyire frusztrálhatja, hogy végigmértem, hogy más megnézi, és ezért izzad mínusz 10ben. Sajnáltam a saját gonoszságom miatt, főleg hogy a végén megállapítottam, a formátlan lábai és gömbölyű idomai ellenére egy jó csaj ment el mellettem. A férfiak hülyék.

28/f

2011. jan. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
00:36 Ez anyaros volt:) Amúgy szerintem vannak duci lányok, akiknek van egészséges önbizalma, irigylem őket tényleg, mert nekem nincs semennyi, épp azért, mert én meg túl vékony vagyok és egész gyerekkoromban ezt hallgattam a fiúktól is stb. Igaz, vannak olyan ducik, akik nem látják magukon, hogy hogy néznek ki, idétlenül öltöznek, néha még neked is beszólnak. Na az olyanokat utálom.
2011. jan. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
szerintem azt gondolják, hogy ha már egyszer úgysincs jó alakjuk, legalább kiteszik a testüket, hátha a testre simuló ruha, csupasz comb, tehát a naturális látvány begerjeszti a hímeket, és lesz nekik is pasijuk.
2011. jan. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Vagy a divat ész nélküli követése (nem nézi, mi áll neki jól, csak trendy legyen) - vagy mint írtátok, önbizalom.


Engem egyik esetben sem zavar, az ő dolga. Ha valaki másokat figyelget, és kritizáló megjegyzéseket tesz, az jobban zavar.

2011. jan. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
én sem vagyok nádszál, és ezektől a tekintetektől oda jutottam, hogy hónapok óta nem vettem ruhát. a legtobb uzletben az van, ami most divat, csiponadrágon és térdfeletti szoknyán kivul nem találsz mást. van még a másik véglet, a molett ruházat, amit a nagyanyám hord. régen szerettem oltozkodni, de a boltokban a méret megáll az xs-nél (kivéve mondjuk h&m). nem olyan egyszeru egy duci lánynak normálisan feloltozni, mint hinnétek. orulj neki kérdezo, hogy neked nincs "szalonnád" meg "hordos hasad", hidd el biztos van rajtad is kivetnivalo. ha más nem, ez a kérdés, ami sokkal gázabb.
2011. jan. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy olyan dolog, ami ellen lehet tenni, nem olyan mint pl. egy ferde orr vagy ilyesmi. Le lehet fogyni! Mindegy, nekem aztán tényleg édes mindegy, hogy ki mit hord, vannak duci barátnőim, őket sem szólom meg, mert ha ők úgy gondolják, hogy abban a ruhában érzik jól magukat, hát rajta. Az egy dolog, hogy nekem nem tetszik, és sok pasiban ellenérzést kelt, de van, aki erre gerjed. Ők biztos azokra pályáznak.
2011. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6%

azért nem igaz, hogy nem lehet M-es, L-es méreteket találni a divatüzletekben. Akire meg XL-es méret kell, az valóban ne akarjon úgy öltözködni. A jó ízlésnek is van határa.

Lehet molett hölgyekre való cuccokat kapni pl. a C&A-ban, és még sok más helyen, ami nem kimondottan a fiatal korosztályt célozza meg.

Ha valakinek a csilli-villi, trendi ruhák kellenek, fogyjon le.

2011. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!