Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tesiórára mennyire öltöztök fel?

Tesiórára mennyire öltöztök fel?

Figyelt kérdés
Szokott télen kint lenni az udvaron az óra?
2011. febr. 2. 09:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Nálunk a tanci annyira hülye hogy sokszor kint tartja.
2011. febr. 2. 09:21
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

Emiatt miért lenne hülye? Ha mozogsz, nem fázol, és ha tesióra van, mozogjál. Nem szeretem a kényeskedő nyomorékokat, milyen felnőtt lesz így belőled?


Amíg még középiskolába jártam, télen melegítőgatya, póló, pulcsi. Aztán attól függően, hogy mit csináltunk, levettem a pulcsit.

2011. febr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Én is mindig hosszúnadrágban mentem tesire. Így, ha ki is kellett néha menni, ki lehetett bírni a hidegben is, csak hát mozogni kell.
2011. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Örülj neki, legalább ne halsz meg szívelhájasodásban...
2011. febr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
nem*
2011. febr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Gimiben nekunk is volt kinn tesi orank.


En iszonyatosan fazos vagyok, tehat hiaba mozogtam, nekem muszaj volt nagyon feloltozni, de a tanarno nagyon rendes volt, mindig szolt elozo nap, hogy mire szamitsunk, es milyen cuccot vigyunk.

Nekem tesicucc abbol allt:

-egy cicanaci

-labszarvedo

-ket zokni, hogy ne fazzak fel

- belelt melegito gatya

- atleta, polo

-pulcsi es kellett egy pant is, hogy a fulem ne fazzon.


Iszonyatosan hamar megtanultam feloltozni(: Ma mar 10 perc alatt elkeszulok reggel, hala a tanarnomnek.

20/L

2011. febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

én hosszú gatya meg póló. ennyi. pulcsi felesleges volt mert futás alatt kimelegszem és ha leveszem akkor kerülgetem, a derekamról lecsúszik.... mit kell finnyázni? a szervezetnek nagyon is jó ilyen időben kint lenni. nem hülye a tanár, tudja mi kell az egészségnek!

L*-*

2011. febr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fülünyúl ***** válasza:
Jó időben és tornaterembe dressz, caprival vagy leggingsel, télen és hidegben kiegészült egy melegítő nadrággal és fölsővel, nagyon-nagyon hidegben két melegítő fölsővel, sapkával. :)
2011. febr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nálunk a tornateremben 5-6 fok van ilyenkor,és pólóba meg rövidnadrágba van mindenki.
2011. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Télen sosem tesizünk kint, hála a jó égnek!

Viszont vannak kötelező felmérő feladatok, amiket a szabadban lehet megcsinálni.Pl. 3km futás, 60 m sprint, távolugrás, súlylökés vagy mi és a többi.

Na és van a tanterv is .. és sajnos egyetlen olyan időjárási körülmény van, amikor nem megyünk ki, ez pedig a csapadék.Tehát még ha 15°C körül van is ki kell mennünk, hogy megcsináljuk a kötelező feladatokat.


Egyébként tesi órára mindig egy hosszúszárú melegítőt és az iskolai pólót, tornacipőt, zoknit és toppot hordok.Ha pedig kimegyünk és hűvös van felveszem a pulcsimat is.

Május körül, amikor már meleg van rövidnadrágot hordok.

15/L

2011. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!