Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 1 átlagos sulinapra, hogy...

1 átlagos sulinapra, hogy öltöztök?

Figyelt kérdés

Úgy értem mit vesztek fel mivel , milyen színeket szerettek kombinálni?

érdekelni : Nyáron (persze akkor nem suliban :D hanem ha elmésztek valahova barátokkal vagy valami :) )

Télen

Tavasz , Ősz :)

(cipő , kabát , kardigán , harisnya :D ... Vagyis minden ruhadarab érdekelne )

Előre is köszi!

14/Ł


2011. febr. 21. 18:48
 1/7 A kérdező kommentje:

*érdekelne*

És a kort is! Köszi!

2011. febr. 21. 18:52
 2/7 anonim ***** válasza:

Télen suliba vagy egy vastag harisnya kék, szürke, fekete és hozzá szoknya vagy egyberuha , vagy egy vastagabb farmer 3/4-es vagy hosszúújú sima fesővel egy nyakláncal, magassarkú bokacsizma, vagy ugg, ja kabát hát van egy kék military stílusú kabátom, egy barna irhaszerű, és egy fekete szövet

Nyáron egy vékony anyagú ruha vagy szoknya, vagy farmerrövidnadrág,ujjatlan felsővel, cipőnek gladiátorszandi,

Tavasz, Ősz

bőrdzseki minden mennyiségben :), nejlonharisnyával, cicanadrággal, tunikák, ruhák , fáradtabb napjaimon farmer, póló, pulcsi, converse cipő,

16/L

2011. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Én is hasonlóan öltözöm :)

2011. febr. 21. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Tél:

Fekete (nem csőszárú) hosszú nadrág, egy bármilyen színű, színes egyszerű legalább combközépig érő póló, és egy fekete blézer.:D Kb mindennap ez van, csak váltogatom a színeket.

2011. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyár: farmer rövidnadrág, színes top, vagy trikó, tangapapucs vagy gladiátor szandál, hűvösebb napokon tonacsuka.


Tavasz-Ősz: Csőfarmer (kék szürke fekete) póló pulcsi. Minden színt szeretek, kivéve a feketét, mármint ruhában, az olyan lehangoló. Szürke felsőt szeretek hordani mert minden színű kiegészítőt fel tudok hozzá venni. :) Ingeket nem szeretem. :P


Tél: Jelentleg krémszínű télikabátom van, nem ilyen derékig érő, fenék alá leér. Csőnaci, pulcsi póló ... csizmát nem szeretem de ha nagyon kell akkor fekete lapostalpú. Amúgy Nike sportcipőm van, azt szeretem. :)

2011. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja előző vagyok lemaradt h 14/L
2011. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Utolsónak:

Én is ugyan így öltözöm :))))

2011. febr. 22. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!