Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kiegészítőket válasszak...

Milyen kiegészítőket válasszak a báli ruhámhoz (fekete)?

Figyelt kérdés

Igazából a táskám is fekete, a cipőm is.. nem igazán tudok beruházni most újabb más színű cipőre. Hogy dobjam fel a ruhám?

Nyaklánc nem igazán jöhet szóba, mert nem olyan a ruha felsőrésze. Fülbevaló, karkötő jöhet szóba, esetleg körömlakk, stb.. Ilyesmik. A hajam ki lesz engedve, és be szeretném hullámosítani.

A fekete ruhán a mellrész alatt lesz egy vastagabb csík csipke.

Én szeretem a feketét, de talán tényleg kicsit túl sok belőle, hogy csináljam hogy ne nézzenek az emberek varjúnak?:D

Köszi előre is:) 18/L


2011. febr. 2. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen színeket szeretsz még? Mert vehetnél ezüst színű lógós fülbevalót, vagy tehetnél egy csipkeszalagot a csuklódra, (meg is kötheted masnira), vagy egy köves karkötőt, van csipkemintás fülbevaló is. De a pirossal, vagy a lilával is szépen mutatna, esetleg királykékel. A harisnyád is lehet más színű, de a hajadba is tűzhetsz valamilyen díszt (pántot, tollas hajráfot, virágot, stb.)

vagy vegyél fel egy csillogós vékony sálat, vagy kendőt a válladra.

Küldj képet, így nehéz segíteni.

2011. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos jelenleg nincs fényképezőnk :( A telót meg nem akarja felismerni a gép szóval kép nem hiszem hogy lesz :/


Piroson én is erőteljesen gondolkoztam, de a lila sem rossz ötlet!:) Kifejezetten szeretem :)


Egyébként a ruhám szinte kiköpött úgy néz ki, mint ez, csak nem csipkés az ujja :)

[link]

2011. febr. 2. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
milyen színű a hajad???a lila most sláger, de attól is függ hova mész
2011. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A hajam kb ilyen színű: [link]


A szemem is ilyen színű, a szemöldököm viszonylag sötét, és nagyon fehér a bőröm.

2011. febr. 2. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy zöld öv a derekadra, zöld karkötő(pl.: [link] Ha a zöld nem tetszik, akkor választhatsz más színt.
2011. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ehhez a ruhához miért nem jó egy nyaklánc? Én tuti vennék valami szép ezüst/fehérarany köveset:)
2011. febr. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jó hozzá végülis, de én csak a hosszabbakat tudom elviselni az enyémhez meg kifejezetten a rövidebb lenne jobb. De abban meg úgy érzem magam mint aki megfullad :/

(Az is haladás, hogy ezen kívül már másféle ékszereket is hordok, régen semmilyet nem bírtam felvenni annyira zavartak :O :) szerencsére már nem :)

2011. febr. 3. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!