Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Linkelnétek nekem fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linkelnétek nekem fehér alapon fekete díszítésű menyasszonyi ruhát+kiegészítőket?

Figyelt kérdés

[link]


ezek nagyon tetszenek, de jó lenne még pár ilyesmit találni, hogy legyen választék:)


kiegészítőknél is jól jönne segítség:)

szőke, váll alá érő hajam van, azt loknisra szeretném, élővirágot, vagy ilyen pici korona-szerűséget szeretnék a hajamba


2011. ápr. 2. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem ilyesmi volt :)

[link]

2011. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek közt van amit énis varrattatni fogok :) legalább tudom nem én vagyok az egyetlen akinek ilyesmire fáj a foga :D
2011. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is lesz fekete színű díszítés a ruhámon. Picit be vagyok parázva, hogy mit fog szólni a rokonság, amikor majd meglát benne.


Persze nem számít, de párom szülei nagyon konzervatívak, biztos vagyok benne, hogy nem fogja elnyerni a tetszésüket.

2011. ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igen, én is ilyen "idióta" vagyok:)


Szerintem ne foglalkozz vele, majd valami nem tetszik, úgyis megmondják, ha van bennük egy kis jóérzés, esküvő után. Amúgy én is azt hittem, hogy mamám agyfrászt kap, mikor megmutattam neki az általam 1.nek linkelt ruhát, de kifejezetten tetszett Neki:)

szóval lehet, hogy csodát látsz:)

Mikor lesz a lagzi? majd írd meg a hatást;)

2011. ápr. 4. 18:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még érdekel....

[link]

2011. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!