Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van mindenki a külsőmmel...

Miért van mindenki a külsőmmel elfoglalva?

Figyelt kérdés

Mindig a külsőmmel foglalkozik mindenki, ha kiegyenesítem a hajam akkor "jé kiegyenesítetted a hajad!?" pedig már elég régóta ismernek láttak már göndör és egyenes hajjal is. Sok ruhám van, szeretek változatosan öltözni, mivel van több kabátom is váltogatom őket, de szinte minden nap jön a "mennyi kabátod van, most is másikba vagy"... Egyik nap egy srác megkérdezte, hogy ki vagyok-e sminkelve, minden nap sminkelem magam csak akkor sötét szemhéjfesték volt a szememen. Régen a cipőimel volt az, hogy jött a kérdés miért van ennyi, mert tényleg sok van.

Vékony vagyok, de nem túl sovány, sőt most híztam is, mégis minden nap hangoztatják, hogy milyen vékony vagyok, sőt evésnél pojénkodnak, hogy vigyázok az alakomra, pedig eszek rendesen. Ha van rajtam egy nyaklánc akkor van, hogy a pasi jegyzi meg, kicsit viccesre véve a figurát.

Nem panaszkodni akarok, mert nem bántóan mondják ezeket a dolgokat, csak nem értem, miért érdekel mindenkit a külsőm, ennyire felszínes embernek tartanak, vagy szerintetek mi az oka?


2011. febr. 4. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Túl liheged a dolgot, örülj annak hogy foglalkoznak veled.

Ha annyira zavar akkor meg mond meg nekik, hogy ne ugassanak már annyit a külsődről.

2011. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy túllihegem, de régen, kb 1 éve még senki sem foglalkozott a külsőmmel, de azóta tény hogy sokat változtam. Nem zavar amúgy, csak furcsának tartom...
2011. febr. 4. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem azért van, mert feltűnően öltözködsz, ami nem baj, ha megengedheted akkor miért ne öltözködj változatosan, nőiesen :) ezzel én is így vagyok, volt is valamelyik órán egy kérdés arról, kinek hány pár cipője van, mikor én megmondtam csak néztek ... pedig még így is letagadtam jó párat, mert már kellemetlenül éreztem magam, de amúgy dettó, nekem is mindig megjegyeznek ilyeneket, de szerintem ez pozitív, biztos szép a pofid is, meg a hajad, szerintem csak ennyi a magyarázat. Amúgy szőke a hajad? (:
2011. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Barna a hajam.:) Tényleg van, hogy feltűnően öltözködöm, de azért nem minden nap.:P
2011. febr. 4. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg valamilyen dolog közbejöhetett, ami miatt jobban felfigyelt rád a környezeted. Pl lett egy olyan barátod vagy tetszel egy menő srácnak, stb.
2011. febr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!